Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

В останній день президенства батька, Тіффані Трамп оголосила про заручини з мільярдером з Нігерії19 січня сім'я Дональда Трампа попрощалася з Білим домом. Але не обійшлося без фурорів. Так, молодша дочка 45 президента США Тіффані встигла в останній день оголосити про заручини, зробивши фотографію на фоні колишньої резиденції свого батька. За інформацією західних ЗМІ, дівчина вийде заміж за 23-річного підприємця лівансько-французького походження Майкла Було, який виріс в Нігерії.

Тіффані Трамп оголосила про заручини з мільярдером з Нігерії
 
«Нам дісталася честь відсвяткувати з родиною багато важливих моментів життя і історичних подій, які залишаться в пам'яті в Білому домі. Найголовніша з них - це заручини з моїм приголомшливим нареченим Майклом! Благословенна і натхнена перед новою главою життя! » - написала Тіффані Трамп в Instagram.

Той же знімок опублікував і наречений. «Заручений з любов'ю всього свого життя. Чекаю з нетерпінням нового етапу!» - повідомив він підписникам.

Тіффані Трамп оголосила про заручини з мільярдером з Нігерії
 
За інформацією «US Magazine», Тіффані Трамп і Майкл Було познайомилися ще в 2017 році. Вони почали зустрічатися в кінці 2018-го, а перше спільне фото з'явилося в Instagram молодшої дочки президента в січні 2019 року, коли вона опублікувала фотографію разом з бойфрендом, зроблену в Білому домі на тлі різдвяної ялинки. Наречений в свою чергу підтвердив в соцмережі, що зустрічається з Тіффані Трамп, трохи раніше - перший його знімок з майбутньою нареченою датується 14 грудня 2018 року, і він теж зроблений на тлі ялинки в іншій резиденції.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
21.01.2021              сьогодні 1, з початку місяця 49, всього 172◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info