Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тімур Мірошниченко про знайомство з дружиною, народження доньки та професію ведучогоТімур Мірошниченко – ведучий, голос якого знає вся країна, адже саме він є незмінним коментатором пісенного конкурсу Євробачення. За останні два роки Тімур одружився, став батьком й навіть завів Інстаграм для своєї донечки. Тому теми для інтерв’ю не довелось довго шукати.


Тімур, Інно, дякую за згоду дати інтерв’ю. На щастя, сьогодні в вашому графіку є годинне вікно для нашої зустрічі. Тімур, розкажіть, над якими проектами ви зараз працюєте?

Тімур: Зараз на перший план виходить Євробачення, тому що в нас починається національний відбір. Також готується до старту новий міжнародний кулінарний проект «Країна на смак». Зйомки відбулись, тепер йде робота зі звуком та монтажем. В інтернеті він має з’явитися у лютому, в ефірі UA:Перший в березні-квітні. Само собою, залишається купа позаканальних проектів: різноманітні заходи, конференції, всього по троху. 

Як взагалі відбувся дебют в кулінарному проекті?

Тімур: Насправді, було дуже цікаво. Мені не потрібно було бути кулінарним експертом. Навпаки, ми знайомилися з особливостями кухонь різних країн, з культурними відмінностями. Й одночасно залишався формат змагань. Можна сказати, що це було кулінарне Євробачення. 

Знаю, що ви не їсте цибулю, чорнослив, варене м’ясо. Чи сподобався якийсь особливий рецепт учасників?

Тімур: Складно сказати, тому що не завжди була можливість скуштувати щось. Коли учасникам вдавалось приготувати вечерю з залишком, то знімальна група могла спробувати ці блюда. Мені сподобалась монгольська кухня, болгарська. В першу чергу це залежало навіть не від самої кухні, а від майстерності учасників приготувати з залишком.


В останні два роки у вас стільки важливих особистих подій відбулось. По-перше, ви одружились. По-друге, народилась Мія. У вас не паморочиться голова від такого кругообігу?

Тімур: Це круто, коли життя таке насичене. Зараз я навіть замислююсь над тим, чим й як наповнити наступні роки, щоб не випадати з такого ритму. 

Інно, вам підходить такий графік?

Інна: Я звикла до такого графіку. Коли ми познайомилися, він був ще щільніший. Я вже знала, на що я йду. Насправді, зараз, коли є родина, народилась Мія, то Тімур проводить більше часу вдома. Тому я навіть у виграші. Мене все влаштовує.

Тімур, я прочитала майже всі ваші інтерв’ю, але не знайшла історію знайомства з Інною. Інна трохи розповідала, що не вважала вас серйозним, ви їй здалися яскравим, харизматичним, але вона вирішила, що це ваша маска для всіх дівчат. Чим вразила кохана?

Тімур: Інна два з половиною роки не відповідала мені на повідомлення. Вперше я побачив її на заході їхньої компанії, де я працював ведучим. За два тижні до заходу я приїжджав в якості журналіста в офіс до них й брав інтерв’ю у працівників компанії. Й тоді вже звернув увагу на красиву, молоду дівчину, яка виявилась ще й розумною. Я одразу це відчув, відмітив для себе й вирішив, що на заході розберемось. На івенті проходила церемонія нагородження, на якій вона була зіркою, тому що отримала три з десятьох нагород. 
й реально було не до мене. Після того я знайшов її в Фейсбуці й підморгнув. Відповіді не було. Але ж я й не знав нічого про неї, а раптом вона була б заміжня. Тому просто чекав, коли вона відповість. Відповіла вона за два з половиною роки. 


Інно, чому ви мовчали?

Інна: Тому що я не знала таку функцію «підморгнути». Мені ніхто не писав. Під час знайомства я не звернула увагу на Тіма. Якусь оцінку я провела, зробила висновок, що всім дівчатам він посміхається й назвати його серйозним складно. Я не побачила якихось залицянь, щоб він мене виокремив серед інших, тому й забула про нього наступної хвилини після інтерв’ю. На заході я навіть не зрозуміла, що хлопець, який брав у нас інтерв’ю й ведучий, – це одна й та сама людина. Я не звертала на нього увагу, як на чоловіка. Ми, дійсно, були в своїх думках й переживаннях під час івенту. Потім за два з половиною роки я випадково побачила функцію «підморгнути». Після цього я вже відповіла й ми почали спілкуватись. З іншого боку, я пам’ятаю себе у 2014 році, розумію, що не була готова до якихось серйозних стосунків. Я жила зовсім іншим і в той час було не до стосунків. Тому цей збіг обставин він є знаком долі. Нам потрібно було зустрітись пізніше. 

Інно, ви – успішний юрист й дуже активно працювали до декрету. Як сьогодні відбувається розподіл обов’язків у вихованні та доглядом за дитиною? Чи не сумуєте за роботою?

Інна: Я повністю переключилась на свої обов’язки дружини й матері. Раніше я дуже переживала, мені здавалось, що я втратила все: десять років наполегливої праці, кар’єру. До того ж на мене тиснув стереотип, що з дитиною жінка деградує, що кожен день схожий на інший. Але Мія змінюється щодня й зараз я не хочу пропускати ці зміни. Тому відмовилась від пропозиції вийти на роботу навіть за іншим графіком. Робота нікуди не дінеться. А дитина росте один раз. 

Дійсно, маленька дитина – це день бабака, з одного боку. А з іншого – постійні зміни. На ваш погляд, чи можливо підготуватись до народження дитини?

Тімур: Нереально. Спільну дитину ми почали обговорювати ще до того, як я зробив пропозицію. Але жодні розмови, книги й лекції не підготують вас. 

Як приймаєте рішення в суперечних питаннях?

Інна: В нас немає якихось гострих суперечок. Є речі, на яких розуміюсь я краще, а є парафія Тімура. 

За яку сферу стовідсотково відповідає Тімур?

Тімур: За ніжність. 


Як змінився ринок івент-послуг за останні роки?

Тімур: Він став значно насиченішим. Умовно кажучи, коли я починав працювати на телебаченні та в сфері івентів, в Києві було до десяти ведучих. Зараз кожне талант-шоу народжує плюс сто ведучих. Звісно, є певні градації та категорії, хай навіть умовні. Але й івентів стає набагато більше. Вибір шалений не тільки серед ведучих, але й в кожному напрямку. Впевнений, що Україна однозначно в світовому топі в організаційному контексті. Я неодноразово працював за кордоном, коли організаторами були відомі місцеві компанії. Щось в них виходить на високому рівні, а щось дуже поступається українському ринку. Відомо, що український споживач більш вибагливий, ніж європейський. В них трохи інший підхід взагалі до того. Тому однозначно рівень українського ринку дуже високий, пропозиція шалена. Але саме пропозиція й різниться залежно від можливостей й бажань.  

Від організаторів й замовників іноді можна почути, що зараз складно здивувати людей. 

Тімур: Є замовники, які, дійсно, бачили все. Їх здивувати майже неможливо, не тільки українськими пропозиціями, але навіть зарубіжними. Щось можна апгрейдити, під іншим кутом подивитись, але все одно не назвеш це кардинально новим. Хоча приємно, що навіть класичні формати корпоративів та бізнес-заходів намагаються відшукати родзинку, йти в ногу з часом, додавати сучасних технологій. 

Як ви можете описати свого замовника? Хто хоче бачити на своєму заході ведучим Тімура Мірошніченко?

Тімур: Це абсолютно різний замовник. Я не можу сказати, що спеціалізуюсь на певному форматі заходів. Якщо навіть переглянути мій робочий графік за рік, то виявиться, що всього порівну. Й це абсолютно різні категорії клієнтів, від великих світових компаній, до приватних незначних церемоній поважних осіб, які можуть собі це дозволити.

Всі ведучі наголошують на індивідуальному підході, говорять про авторський стиль. Ніби всі мають гарний вигляд, доречно жартують на зустрічі, говорять непогано, але це ж не сам захід. Як клієнтам обрати ведучого? 

Тімур: Треба розуміти, якщо ти готовий викласти за ведучого трохи більше, ніж за інших, то це автоматично підвищує рівень й самого заходу й поваги до твого бренду, або твого імені. Найкращий варіант – працювати з перевіреними агенціями й довіряти цей вибір професіоналам. 

Яких найбільших помилок припускаються молодята при організації весілля? З чим вам доводилось стикатись? На що звернути увагу парам?

Тімур: Занадто сильно занурюються в організацію. Знайдіть професіоналів, яким довіряєте й дайте їм можливість працювати. Насправді тільки так ви зможете зекономити не тільки свої нерви, час, але й гроші. 

Як відбувалось на вашому весіллі, хто займався організацією?

Тімур: Я все організовував, але там небагато було роботи.

Інна: Це для тебе небагато. Особисто я знала тільки час початку весілля й місце. Все, більше мене нічого не цікавило. Я навіть не хотіла обговорювати фотозону. Це не для мене. Я не розуміла своїх подруг, які одружувались й повністю занурювались в усі питання. Для мене це зайва інформація. Тім взяв все на себе.

Тімур: Це було нескладно. Ми від самого початку зійшлися на тому, що не хочемо класичного весілля з застіллям. Я знав, що буде багато людей, що це буде вечірка. Для мене стояло завдання наповнити її якісною музикою й програмою. 

Яка фраза на весіллі від гостей вам найбільш не до вподоби?

Інна: Тамада. 

Тімур: Так, є люди, які називають ведучих досі тамадою. Я філософськи до цього ставлюсь. Це дрібниці. 

Розмовляла Тесфайє Лада, весільний портал Пара молода


04.02.2019              сьогодні 1, з початку місяця 5, всього 1578◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info