Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-3 мобільних додатків для планування весілляПідготовка до весілля – процес трудомісткий. Щоб все встигнути і втриматися в рамках бюджету, потрібно справи і витрати тримати під контролем. Можна записувати в блокнот або ж – скачати весільний додаток на телефон, де збережете всі завдання в одному місці. Ми протестували 15 додатків, серед яких обрали три найкращі, щоб розповісти вам про їхні сильні і слабкі сторони.

1.  «Свадебный помощник»

Розмір: 14,04 МБ. 
Вкладка «Бюджет»  - має необхідні підпункти: аксесуари наречених, оренда ресторану, банкет, оформлення залу, фото- відео оператори, медовий місяць і т.д. Наприклад, відкриваємо «відео оператор». Визначаємо дату зустрічі з ним або ж вказуємо дату весілля. Далі вписуємо загальну суму його послуг, окремо скільки ви дали передоплати. 

Зручно, що можна обрати валюту: гривні, долари або рублі. Всі розрахунки можете відправляти на електронну пошту і роздрукувати, щоб бачити загальну картину. 
Мобільний додаток «Свадебный помощник»
Окремо є вкладка «Гості». Записуєте ім`я, номер телефону, електронну пошту, з ким людина планує прийти, з чиєї сторони вона запрошена – від нареченого чи нареченої. Коли отримаєте відповідь від гостей, то вказуєте в додатку погодилися вони чи ні. Потім в ресторані треба буде сказати точну кількість людей. Ви лише порахуєте в додатку тих, хто точно буде і все.

​Також додаток пропонує список весільних справ: від тамади до весільного меню. Можна додавати й свої плани. Потрібно лише поставити галочку навпроти того, що ви вже зробили, наприклад, домовилися про зачіску і мейк-ап. В результаті, орієнтуєтеся що вже виконано, а що потребує уваги. 

Однак, вкладка «Фірми», де зібрані контакти і приклади робіт фотографів, музикантів і решти весільних виконавців, вам не пригодиться. Коли обираєте українське місто, то додаток нічого не знаходить. 
Висновок: додаток рахує гроші і нагадує про справи, які потрібно встигнути зробити до весілля.

2. «Wedding Planner»

Розмір: 52,25 МБ.
Додаток на англійській мові і більше підходить для підрахунку весільного бюджету.  Спершу ви обираєте країну, де проживаєте, а далі вносите у кожен пункт суму, яку потратите на це. 

Цікаво, що є окрема вкладка «Дружки і дружби», де молоде подружжя має вказати суму, яку готове потратити на одяг, взуття і аксесуари для дружок і дружбів. Оскільки в Україні такої традиції немає, то цей пункт пропускаємо. 
Мобільний додаток «Wedding Planner»
Як тільки  записали в додатку всі витрати – внизу екрану побачите загальний бюджет, який можна скачати на телефон.

Відволікає увагу реклама в додатку, яка постійно «висить» зверху екрана. Також немає можливості робити замітки. 

3. «Agnesse»

Розмір: 16,68 МБ.
Мобільний додаток англійською мовою, але знаходить всі українські міста і села, щоб вказати місце вашого весілля. П`ять основних вкладок: завдання, гості,  витрати, постачальники послуг (фото- відео оператори, музиканти, декоратори і так далі) і зворотній відлік, де ви бачите скільки годин, хвилин і секунд залишилося до омріяного дня. 
Мобільний додаток «Agnesse»
У рубриці «завдання» зручне меню. Всі справи розділені по місяцях. Наприклад, у травні серед інших справ ви маєте порахувати бюджет весілля. Як тільки справилися, одразу ставите галочку і воно зникає зі списку. Приступаєте до наступного. Можна додати і своє завдання, поставити нагадування, коли його потрібно виконати. 

Коли складатимете список гостей, то потрібно вказати номер телефону, за бажанням електронну адресу, вік і з чиєї сторони запрошений. 

Як бюджет, так і список гостей можна надіслати собі на електронну пошту і роздрукувати. 
Незручно, що внизу екрана випливає реклама.

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
01.05.2017              сьогодні 4, з початку місяця 237, всього 6172◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info