Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-4 причини замовити весільні запрошення у професіоналаСмак у деталях. Ви складаєте своє весілля з безліччі деталей: сережки, які підкреслюють відтінок сукні, метелик, який пасує до квітів у декорі. І в загальному виходить картина, яка заворожує не лише вас, але й гостей. Такою деталлю є й весільні запрошення. Саме вони найперше презентують ваше майбутнє свято, наголошує дизайнер Лара Сурмай #limerence_polygraphy. І, щоб запрошення і справді стали солодкою вишенькою на вашому весіллі, замовляйте їх у спеціалістів, які знають, як робити все правильно і зі смаком. Чому?

дизайнер Лана Сурмай #limerence_polygraphy

1. Вкладетеся у бюджет.

На запрошення ви витратите рівно ту суму, яку планували. «Я співпрацюю з фірмою і замовляю у них все готове, тому матеріал обходиться мені дешевше. Якщо ж наречена робить це сама, то процес значно довший. Адже потрібно їхати в один магазин за листом паперу, в інший - щоб порізати його, роздрукувати картки, ще в іншу точку, а потім - знову по колу ходити, щоб забрати все. Якщо порахувати витрати на матеріали і транспорт, то виходить дорожче», - пояснює Лара.

2. Отримаєте красиві і якісні запрошення,

адже професіонал знає, як поєднати різні матеріали, а також розробить індивідуальний дизайн (елементи з запрошення можна потім використати і у концепції весілля - на іменних карточках, солодких компліментах, логотипах наречених). Лара каже: «Наприклад, у нас була наречена, якій подобалося пір`ячко як елемент. Ми відобразили це на запрошенні, зробили їм логотип з цим елементом. А потім наречені це перо використовували всюди у декорі. У мене були випадки, коли наречені не знали, що вони хочуть, але отримували дизайн запрошення і брали звідти елементи для оформлення весілля». 

3. Економите час.

Професіонал може зробити близько 100 запрошень за 1-2 тижні. Якщо ж наречена ніколи таким не займалася, то часу у неї піде більше. 

4. Всі весільні запрошення вийдуть однаковими.

Однакової форми та розміру, а деталі будуть ідентично прикріплені на кожному з них.

Текст: Юля Василина, весільний портал Пара молода


09.04.2019              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 1047◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info