Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-5 ІДЕЙ ДЛЯ ФУРШЕТУПризначення фуршету – не просто пригощати, а пригощати цікаво, своєрідно та натхненно. Порцію натхнення пропонуємо тим, хто хоче вразити своїх гостей нетривіальним шведським столом. До вашої уваги – п’ятірка кращих фуршетних ідей від студії декору та флористики «Бригіда».

1. Десертний бар. Це не просто солодкий стіл, а втілення мрії усіх ласунів та ласунок без виключення. Бо хто ж з нас не мріяв у дитинстві про бездонні посудини з різнобарвними цукерочками, драже та тістечками? Ці «страви» кенді-бару, як правило, викладають в оригінальному дизайнерському посуді і підбирають відповідно до тематики та колористики свята. Себто якщо весілля у білих та блакитних тонах, то і найменші глазуровані горішки мають бути цих же відтінків. А з розмаїтим солодким меню студії «Бригіда» досягти подібної гармонії напрочуд легко.


 
2. Фрукти в карамелі. Альтернатива уже звичному шоколадному фонтану та фондю. Фрукти у карамельній «обгортці», ніжно присипані різними топінгами у витіюватих візерунках – вражаюча окраса будь-якого фуршету. Щоправда, недовго, бо ці ласощі гості розбирають напрочуд швидко.


 
3. Дерева з шампанським. Конструкція-підставка для бокалів з шампанським, що за формою нагадує дерево, покликана зробити дизайн фуршету об’ємним та динамічним. Втім студія «Бригіда» пропонує у такий спосіб подавати вишукані напої не лише за фуршетом, але й на виїзній церемонії та як аперитив для гостей перед приїздом молодих.


 
4. Льодяні фігури. Скульптурні шедеври з прозорої криги наповнять ваш шведський стіл особливим мистецьким змістом. Проте такий «холодний декор» може нести не лише естетичну функцію, а й практичну. Якщо, наприклад, разом із традиційною скульптурою у вигляді сердець ви замовите оригінальну льодяну підставку для напоїв.


 
5. Пивний стіл-корабель. Ідейна концепція для пивного фуршету являє собою не просто стіл оригінальної форми. Це маленький перфоменс з відповідними декораціями, морським пейзажем на задньому плані, закусочками-скарбами під вітрилами та піратом-офіціантом, який пристав на берег свята, щоб почастувати гостей «заморськими делікатесами». І якщо вас вабить романтика корсарських пригод, то такий корабельний фуршет від студії «Бригіда» – саме те, що треба.


 
Текст: Валерія Климчук, портал «Пара молода»
Фото: галерея студії декору та флористики «Бригіда»


06.03.2012              сьогодні 2, з початку місяця 51, всього 12600◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info