Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-5 рекомендацій: Як зберегти мир із батьками, готуючись до весілляВи ще не сперечалися із мамою щодо локації церемонії, а з татом щодо весільного кортежу? Сподіваємося, сімейні конфлікти під час підготовки до весілля вас оминуть. Що для цього потрібно робити – розповідає лайф-коуч стосунків з батьками дорослих людей Юлія Василина. 

Пікантна мить у житті дівчини – освідчення. Далі стартує підготовка до весілля. Ресторан, сукня, фото- відеооператор, музичний гурт – десятки варіантів. Майбутнім молодятам навперебій у виборі допомагають батьки, дідусі, бабусі, тітки, друзі. В один з моментів «я хочу для вас якнайкраще» молодята починають опиратися, бо весілля бачать по-своєму. А якщо хтось і робить все так, як радять зі сторони, то рано чи пізно будуть голосно показувати своє незадоволення через це. 
Я також готуюся до часу «ікс». Рекомендації летять з усіх куточків. Спеціально для вас відкриваю секрети, як зберегти мир з батьками під час підготовки до весілля. 

1. Весільний бюджет.

Подруга розповідає: «Мені сподобався ресторан, де місце коштує 1000 гривень. Батьки кажуть, що дорого. Тепер ми знов у пошуку». Уточнюємо нюанс – хто платить за весільну забаву? Батьки чи ви?
Перший варіант – батьки. Мій тато казав, що для нього справа честі зробити весілля для дочки. Визначили суму, яку потратимо на одруження, і стало зрозуміло, що і за скільки будемо замовляти. Вибирайте найкраще на ці кошти. І в той же час тримайтеся в рамках бюджету. Музикантів, фотографів, сукню одразу переглядайте в потрібній ціновій категорії. 

Другий варіант – гуляєте весілля за свої гроші. Рідні можуть сказати, що надто дороге меню, але вирішуєте ви. 

2. Дівоча вечірка чи дівич-вечір?

Мама мого нареченого порадила зробити дівич-вечір за українськими традиціями: збирати барвінок, плести з нього вінок, співати пісні. З іншого боку, я хочу з подругами в атмосфері улюбленого кафе згадати наші пригоди. 

Що робити?

Як тільки почули пропозицію близьких людей, питайте себе: що я думаю з цього приводу,  мені подобається чи ні? Питання з дівочою вечіркою чи дівич-вечором зняте. Всі довесільні події мають викликати комфорт у душі. Якщо ж є моменти, які зробити потрібно і вони вас дратують, то підходьте до цього як до гри. Прийміть правила і з цікавістю подивіться на те, чим будете займатися. Наприклад, дівич-вечір. На ньому співають, всі красиво вдягнуті, можна зробити яскраву фотосесію, напекти солодощів і потім ще з подругами посидіти в неформальній обстановці. Нехай невідоме стане для вас цікавою пригодою.

3. Музика.

Уявіть ситуацію: наречені люблять хіти 1980-90х років, а батьки – виключно українські пісні. Дівчина шукає гурт з більшою кількістю іноземного репертуару, а мама молодого наполегливо каже: «це ж українське весілля». 

Золота наречена – знаходить золоту середину. Доки гості веселяться під «Ой, смереко» можна й носика припудрити, потім затанцювати польку і нарешті підспівувати музикантам «You can win if you want» Modern Talking.  Де ваші думки, там і енергія. Під час підготовки до весілля тримайте в голові образ свята вашої мрії. Музиканти заграють ваш улюблений хіт і ви на хвилі позитиву оціните різноманіття пісень. 

4. Одяг наречених.

Чула від молодої, що вона довго вибирала сукню, бо мамі всі здавалися надто відверті. В кінцевому результаті дівчина до тепер зі сльозами на очах згадує, що вийшла заміж в «некрасивій» сукні. 

Що робити? 

Поставте собі за ціль виглядати цікаво й елегантно. Конкретизувати нічого не потрібно. Беріть маму і відправляйтеся по весільних салонах. Міряйте сукні, які викликають у вас приємні емоції. Забудьте про те, що вибираєте наряд для свого дня. Просто ходіть і дивіться, приміряйте заради цікавості. Відключіть аналітичний апарат: перестаньте порівнювати і роздумувати. Ви знаєте відчуття, коли привертаєте увагу і виглядаєте красиво, оригінально. Коли вдягнете одну з весільних суконь і ці почуття у вас проявляться – це означає, що ви знайшли саме те.

5. Не встигаю з підготовкою до весілля, але не можу це довірити батькам.

Стоп. Зніміть із себе зайві обов’язки. Мама смачно пече? Чудово. Дайте їй змогу нагодувати гостей своєю апетитною випічкою. Тато вміє вибирати елітний алкоголь? Ще одне питання закриєте. Батьки будуть вдячні, що є частиною свята та ще й зроблять професійно одну зі справ. А ви тим часом можете повністю присвятити себе декору залу. 

Резюме: розслабтеся. Дозвольте собі насолоджуватися процесом підготовки до весілля разом з батьками і сприймайте все як подарунки долі. Ви задасте тон процесу, а тато і мама його підхоплять і теж будуть відчувати задоволення від того, що їхні діти знайшли одне одного і виділили їм важливе місце у весільному процесі.  

Василина Юлія, лайф-коуч стосунків з батьками дорослих людей, журналіст
21.03.2017              сьогодні 3, з початку місяця 21, всього 1451◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info