Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-5 україномовних пісень для танцю нареченої з батькомУ цей момент буде важлива кожна нота і кожне слово. Яку пісню обрати для традиційного весільного танцю донечки і тата? Кавер-гурт Orchestra ViTO склав свій рейтинг найкращих композицій українською мовою. А наш портал підготував ще дещо з історії цієї зворушливої традиції…


Мужня чоловіча рука міцно бере ніжну рученьку доньки. Вони гуляють, сміються. Тато вчить донечку любити життя, дарувати щастя іншим і вже з найменших років любити чоловіка. А тепер вона, така доросла, вже перед ним у весільній сукні. Він знову бере у свої мужні руки її витончені пальці й вони кружляють в танці. Тато відпускає її у доросле життя. Його уроки не минули даремно. Тепер його доця вміє створювати простір любові у своїй молодій сім`ї. 

Колись першим весільним танцем був саме танець з батьком. Як тільки тато передавав руку дочки нареченому, гості йшли танцювати і веселитися. Зараз же навпаки - перше танцюють наречені, а тоді дочка з татом, а син з мамою. Проте сама суть традиції не змінилася. Танець з татом символізує їхню любов і те, що дочка створює свою сім`ю з благословення батьків. Зазвичай цю важливу традицію проводять після другого заходу.
Кавер гурт Orchestra ViTO

І щоб відчути всю глибину цього танцю важливо обрати пісню, яка відгукнеться в душі і тата, і доньки. Кавер гурт Orchestra ViTO провели вже сотні весіль, проаналізували кожне і склали для вас список найчуттєвіших пісень для танцю батька і донечки. До слова, ви можете його розширити і зробити популярною ще якусь особливу композицію. І Orchestra ViTO вам у цьому допоможуть, адже у їхньому репертуарі пісні на будь-який смак: українські весільні та сучасні пісні, зарубіжні кавери від 80-х до сьогодні, фольк, джаз, латино-американська музика, саундтреки до кінофільмів.

Найкращі україномовні пісні для танцю батька і нареченої (за версією Orchestra ViTO)
  1. «Батьківська пісня», Оксана Білозір
  2. «Дай ми ручку, доню моя», народна
  3. «Тато», Олеся Киричук
  4. «Соколята», В’ячеслав Хурсенко
  5. «Донечка», дует «Світязь»

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
Фото: T.Cian
06.09.2018              сьогодні 1, з початку місяця 81, всього 4635◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info