Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-7 «УВАЖНИХ» ПОДАРУНКІВЩе з садочку нас вчать, що найкращий подарунок – зроблений своїми руками. Втім, ця наука лишається у дитинстві, бо якось не прийнято серед дорослих дарувати один одному пластилінові фігурки та аплікації. Гроші, прикраси, порцеляна і все тому подібне – оце поважно. Мінімум часу та фантазії – таке серед дорослих прийнято. А можливо настанову виховательки просто не треба сприймати буквально? Можливо цінний подарунок – це той, який зроблений (хай не своїми, а чужими руками) ексклюзивно для одержувача? Пропонуємо топову сімку презентів, що справді демонструють вашу любов та увагу.

Веселий сюрприз.

Так агенції з організації свят іменують послугу з розіграшу. Повітряні кульки, що вилітають з великої коробки; танець „ДАІ-шників”, які зупинили авто іменинниці; хор збройних сил під вікнами роботи... Така витівка-презент неодмінно сподобається людям з почуттям гумору та пристрастю до пригод.

Привітальний фільм.

Для цього подарунку вам знадобляться фото того, кому фільм даруватимете. Ще краще – відеоматеріали. У спеціалізованій студії без проблем змонтують кіношедевр з вашою близькою людиною у головній ролі.

Пісня про...

Не про зайців, а про одержувача подарунку, звісно. Для цього презенту потрібно: талант і гроші. За відсутності першого – вистачить останнього. Професійні поети, композитори та співаки допоможуть вам у цьому переконатися.

Книга-біографія.

Таке чтиво неодмінно красуватиметься на найвиднішому місці книжкової полиці одержувача. Для створення бестселера в нагоді стануть фото, старі листи та досконале знання біографії героя. А також час, адже верстка та друк книги – справа кропітка.

Портретні варіації.

До цієї групи входять усі можливі способи друку фотографії винуватця свята. А саме: на футболці, чашці, білборді, у вигляді пазлів або колажу на основі відомої картини. Хоча живопис можна і справжній у художника замовити.

Пам’ять у зліпку.

Відбиток ніжки первістка, 3d-зліпок рук молодят, – час можна впіймати скульптурою. А от як для створення форми „впіймати” живий оригінал, щоб не зіпсувати сюрприз? Тут або до хитрощів вдаватися, або до наступного варіанту „уважного” подарунку, що замикає нашу топ-сімку.

Подарунковий сертифікат.

Це як банківський чек, тільки з конкретною ідеєю, як ним скористатися. Все таки більш ексклюзивно, ніж гроші в конверті. Сертифікат може бути на послугу (зліпок, кінна прогулянка, фотосесія, екскурсія, картинг... ) або ж на покупку в тому чи іншому магазині.

Автор: Валерія Климчук.
Джерело: весільний журнал «До і після весілля».
20.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 6219◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info