Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТОП-7 шоколадних сувенірів для гостей (фото, ціни)Круглі, прямокутні чи у формі сердечка, з білим чи чорним шоколадом, з різним текстом і кольорами – шоколадні бонбоньєрки можуть бути такими різними! І зробити вибір було б дуже складно, якби… Якби не наша топова сімка шоколадних подаруночків гостям від інтернет-магазину «Шоколадний рай».

І місце – завжди актуальні


Такі шоколадні сердечка підійдуть для весілля у будь-якому стилі, адже у них доволі витриманий дизайн. І навіть якщо у вас щось зміниться у концепті свята, ваші солодкі бонбоньєрки залишаться актуальними.
Розмір: 50х57 мм
Ціна: 7 грн. при замовленні від 100 шт.

 

ІІ місце – у стилі «Love is»Герої популярних у 90-их жуйок «Love is» давно стали культовими та асоціюються із теплими і турботливими стосунками. Тож їхнє зображення на шоколадних сердечках неодмінно доповнить ваше свято ніжністю. А ще – світлими спогадами з дитинства чи молодості кожного гостя.
Розмір: 70х80 мм
Ціна: 8,5 грн. при замовленні від 100 шт.

 

ІІІ місце – нічого зайвого

шоколадні подаруночки гостям
Перевагою цих акуратних шоколадних подаруночків гостям є не лише доступна ціна (хоча це також має значення). А, передусім, їхня лаконічні овальна форма та дизайн. Нічого зайвого, тільки любов і ваша подяка кожному з присутніх на святі.
Розмір: 30х50 мм
Ціна: 4,5 грн. при замовленні від 100 шт.


 

ІV місце – романтика


Пташки і витіюваті квіткові візерунки – звичні образи для таких романтичних весільних стилів, як прованс, шеббі-шик, модерн, класика. Тож шоколадні сердечка із відповідним дизайном будуть найдоречнішими для свята в одному з цих напрямків.
Розмір: 70х80 мм
Ціна: 8,5грн при замовленні від 100 шт.

 

V місце – солодкі купідончики

шоколадні сердечка - бомбоньєрки з купідонами
Ці усміхнені купідони навряд чи залишать когось байдужими. Надто вже добрим та світлим символом любові вони є. Замовити такі шоколадні сувеніри в інтернет-магазині «Шоколадний рай» можна, як й інші презенти гостям, у різних кольорах.
Розмір: 50х57мм
Ціна: 7 грн. при замовленні від 100 шт.

 

VI місце – смак ніжності

шоколадні сердечка - бомбоньєрки з щасливими закоханими
Двоє щасливих закоханих, які тримаються за руки і наче не помічають нічого довкола – це картина маслом про справжню любов. А в даному випадку – картина шоколадом, яка водночас казатиме вашим гостям, що хоча ви й не зводите погляду один з одного, але про них не забуваєте :).
Розмір: 36х41 мм
Ціна: 6 грн. при замовленні від 100 шт.


 

VII місце – бурхлива радістьІдеальне рішення від «Шоколадного раю» для тих, хто бачить своє свято веселим, драйвовим і бурхливо радісним. Саме так налаштовують і саме такий настрій випромінюють ці безтурботні молодята на шоколадних сердечках.
Розмір: 70х80 мм
Ціна: 8,5 грн. при замовленні від 100 шт.


Звісно, ця шоколадна сімка – не все з можливого. Адже в інтернет-магазині «Шоколадний рай» ви можете замовити солодкі бонбоньєрки власного дизайну: з довільним малюнком, текстом, кольором. І отримати цю красу для свого свята у будь-якому місті, завдяки доставці по усій країні службою Нова пошта, оплативши покупку по факту виконання уже у відділенні перевізника.

Дізнайтесь більше про шоколадні послуги на весілля, відвідавши сторінку магазину «Шоколадний рай» Вконтактах, або ж зателефонувавши за номерами
097-186-46-26, 095-945-59-56


13.06.2016              сьогодні 2, з початку місяця 49, всього 5456◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info