Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Топ – 7 весільних фотографій біля замків і фортецьВін, вона та величні споруди минулого… Весільні фотографії біля мурів замків і фортець мають особливий шарм та подвійну красу – красу архітектури і красу любові. На порталі Пара молода таких шедеврів удосталь. І саме з них ми створили топ-7 весільних світлин, виконаних на фоні чудових замків Західної України. 


Фото на сьомому місці у топ-7 зняте Ярославом Урбаном біля Підгорецького замку «пізнього осіннього вечора». 
Молодята біля Підгорецького замку. Фото: Ярослав Урбан

Шосте місце займає фото, зроблене Олександром Мартинюком у Підгірцях. «Це фото молодят, котрі не святкували весілля у звичному форматі, - розповідає історію світлини її автор. - Вони вирішили у вільний день зробити фотосесію. У Підгірцях ніколи не були. Саме фото  майже спонтанне. Дівчина трохи втомилась фотографуватись, тому присіла перепочити. Можливо, задумалась про щось».
Фотосесія молодят у вільний день. Фото: Олександр Мартинюк

П’ятим є фото нареченої біля башти Дубенського замку. «Це була перша фотографія з цієї серії. Тут немає нічого особливого, просто хороша гра світла і тіні», — каже фотограф Олександр Яконюк. Він має особисту думку щодо замків для фото: «Всі замки по-своєму класні. Потрібно визначити стиль майбутньої зйомки, підібравши локацію під весільну сукню, зовнішність і характер наречених. Далі знайти потрібні ракурси  і знімати».
Наречена біля башти Дубенського замку. Фото: Олександр Яконюк

Четверте у рейтингу - фото молодої сім’ї біля Підгорецького костелу. «Ми поїхали туди двома парами: наречені та я з дружиною. Усі були у весільному вбранні зі свого весілля, а фотографувались по черзі: вони нас , ми - їх. Було весело, багато людей дивувалось цьому дійству», — коментує автор фото Володимир Олендер.
Молода сім’я біля Підгорецького костелу. Фото: Володимир Олендер

Підгорецький замок не перестає дивувати! Це фото розкриває красу й відвертість Ренесансу та бастіонну неприступність. Біля цієї споруди зроблено чимало фотографій, але всі вони різні. Автор третього фото – Олександр Ростов
Наречена на фоні Підгорецького замку. Фото: Олександр Ростов

На другому місці фотографія, зроблена у с. Підгірці. Її автор, Сергій Соболевський, висловився лаконічно: «…весілля двох закоханих людей; особливості фото - надзвичайно красива архітектура замку та сонячне проміння».
Весілля двох закоханих людей с. Підгірці. Фото: Сергій Соболевський

Перше місце посіла світлина молодят, які чудово провели час біля Підгорецького замку, що на Львівщині. Отримали море позитивних емоцій та фото на пам’ять про найщасливіший день у житті. На їхній вибір замку вплинула порада фотографа Лілії Попович. Вона поділилась: «Цей замок найкрасивіший, на мою думку, у Львівській області!».
Молодята  біля Підгорецького замку, що на Львівщині. Фото: Ліля Попович

Текст: Тетяна Тетера, весільний портал Пара молода
14.07.2016              сьогодні 1, з початку місяця 44, всього 3911◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info