Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тренди весільної фотозйомки - 2016День весілля настільки насичений подіями, що проходить для нового подружжя майже непомітно. Залишаються лише спогади та фотознімки. Як зробити так, щоб весільні фото були сучасними та нестандартними? По-перше, треба знайти професійного фотографа. Зробити це можна тут: http://kiev.kabanchik.ua/category/fotograf - на спеціалізованому сервісі, де спеціаліста легко підібрати по портфоліо та відгукам. По-друге, треба підійти до фотосесії оригінально. Ми підібрали декілька трендів, які можна використовувати для весільної зйомки.
Тренди весільної фотозйомки - 2016. Як знайти професійного фотографа
Підбір нестандартних локацій
Наші батьки фотографувалися в парках та біля міських пам’яток. Деякі фотографи так звикли робити стандартні фото на цих локаціях, що в альбомах багатьох молодих пар можна зустріти ідентичні знімки. То ж не дивно, що головною тенденцією сучасної зйомки став підбір нових місць. Це можуть бути дикі водоймища, морське узбережжя при заході сонця чи гірські вершини, або ж навіть дах найвищої в місті будівлі.

Плівка замість «цифри»
Знову трендовою стала зйомка весіль на плівкові камери – фото від цього стають більш реалістичними та насиченими. Жодного Фотошопу, жодних ефектів – тільки справжні чорно-білі або кольорові знімки. Щоб така весільна фотосесія вдалася, треба шукати виключно високопрофесійного фотографа. Краще всього це зробити через спеціалізований сервіс, проглянувши портфоліо.

Фото з тваринками
Цікава ідея, яка стала трендовою одночасно з появою в передмістях багатьох обласних центрів приватних зоопарків – фотосесія серед тварин. Це можуть бути пухнасті кролики чи сільськогосподарська худоба – все залежить від сміливості молодят та ідей фотографу. Але точно можна сказати, що результат буде нестандартним.

Ранок нареченої
Це далеко не нова ідея, але вона залишається в тренді. Фотографа запрошують задовго до початку церемонії, щоб він підготував окрему фотосесію зборів нареченої. Якщо це здається банальним, можна кардинально змінити локацію: наприклад, вивезти туалетний столик нареченої на природу і зробити фотосесію там. Буде незвично і цікаво.

Фотосесія не в день весілля
Це західна традиція, яка потроху приживається в нас. Навіщо робити весільний день насиченим і стресовим, якщо легше зробити фотосесію зарані або на наступний день після одруження? Це чудова можливість зробити фотозйомку без поспіху. А ще – що дуже важливо – якщо фотографуватися не у стандартні «весільні» дні, то можна уникнути черг на популярних локаціях. Єдиний мінус цієї ідеї – необхідність надягати сукню та робити дорогий макіяж двічі: на фотосесію та на день одруження.

Фото з висоти
Дрони вже давно стали інструментами професійних фотографів. За допомогою них можна отримати оригінальні кадри, недоступні звичайній камері. Особливо цікаво виходять різноманітні панорамні знімки пари на фоні красивої природи чи цікавих об’єктів.
Головний тренд – це відхід від стандартів. Не треба бояться експериментів, варто робити щось нове, і результат вийде дуже цікавим. Головне – щоб професійний рівень фотографа дозволяв реалізувати задумане.
27.09.2016              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 1314◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info