Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Троянда - символ коханняУ давнину троянду вважали божественною квіткою.

Грецький міф гласить, що богиня Флора одного разу побачила вродливу дівчину і перетворила її у квітку, Афродіта додала тій квітці краси, три Грації – блиску та шарму. Діоніс пожертвував ароматний нектар, Зефір роздув хмари, аби Аполлон зміг підливати троянду з небес. Коли ж квітка виросла, її віддали Еросу і назвали «Королевою квітів».

У римлян також була власна легенда про походження троянди. Згідно з нею, багато юнаків намагалися одружитися з вродливою дівчиною на ім’я Троянда, але жоден з них її не зацікавив. Вони були настільки наповнені коханням до красуні і настільки розсерджені її байдужістю, що увірвалися в її будинок, виламавши двері. Цей епізод розгнівав богиню Діану, і вона перетворила дівчину у квітку з таким же іменем - троянда, а горе-коханців – у її шипи.
Весільний букет з троянд

А ще, існує грецька версія того, як троянда стала символом кохання.
Богиня кохання Афродіта, поспішаючи до коханого, наступила на кущ білих троянд, поранила ногу і пофарбувала квіти своєю кров’ю. З тих пір червоні троянди – символ кохання і пристрасті.

З давніх-давен люди дарують одне одному ці квіти, вкладаючи в букети таємні послання, залежно від кольору і кількості квітів, більше того, із троянд складають цілі листи, що іноді красномовніші від усіх слів.

Отож, червоні троянди дарують на знак палкого кохання та поваги. Білі – приносять в подарунок юним дівчатам, що говорить про повагу до їхньої невинності і чистої краси. Рожеві троянди, згідно квіткового етикету, потрібно дарувати у випадку легкого захоплення чи на початку ніжних стосунків. Жовті троянди колись символізували втрату почуттів, розлуку і навіть розрив стосунків, але у наш час їх дарують з побажанням благополуччя та щастя. А от у Англії букет із двох(!) жовтих троянд вважається традиційним зізнанням в коханні. Коралові чи помаранчеві троянди символізують пристрасть. Троянди кольору бургунд говорять, що той, хто їх дарує, звертає увагу тільки на зовнішність. Троянди блідих відтінків дарують в знак дружби і задоволення від спілкування. Чайна троянда - символ вічного кохання.
Проте у зашифрованому квітковому посланні важливу роль відіграє не тільки колір, а й кількість квіток у букеті:
1 троянда говорить про сором’язливе кохання;
2 – вісники заручин чи скорого весілля;
3 – зізнання в коханні;
5 троянд дарують з побажаннями щастя і успіху;
10 – виражають захоплення коханою жінкою;
11 – дарує один одному любляче подружжя:
12 – презент на річницю знайомства, весілля тощо;
16 – букет для друзів та родичів;
29 – обіцянки вічного кохання;
36 – побажання щастя;
101 – абсолютне захоплення та обожнювання…


Даруйте троянди Вашим коханим і просто прекрасним жінкам, незалежно від кольору та кількості квітів у букеті. Головне, що вони уособлюють Ваші щирі думки та почуття....

Автор: Руся Сова.
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»
22.06.2010              сьогодні 5, з початку місяця 207, всього 26657◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info