Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Церемонія весільної річниці Яни та СтепанаОбітниці і зізнання лише для весільної церемонії, для «погляду через фату»? Ми віримо, що скільки б років ви не були разом – завжди є привід знову стати нареченими. Особливо, якщо у вашої сім’ї день народження! Особливо, якщо ви переможці конкурсу «Пара молода 2017» і виграли церемонію весільної річниці «під ключ» у шляхетному місці, гідному принца і принцеси… А поряд – чарівники, які роблять цей день ще більш казковим. Фотозвіт з поновлення обітниць Яни і Степана – далі…Мабуть, найбільший гріх, який чоловік та дружина можуть вчинити одне проти одного після одруження – це звикнути. Приймати шлюб як даність, як щось уже затверджене і постійне, яке не потребує особливих зусиль та інвестицій. Мабуть, найбільший дар, який можуть чоловік та дружина піднести одне одному після років подружнього життя – цінувати одне одного, захоплюватись, дивувати і щиро зізнаватись у своїх почуттях.


«Повітрям» у подружньому житті є нагадування: про те, що ви щасливі бути разом, що ви вдячні одне одному, що ви цінуєте той внесок, який кожен з вас робить у спільне життя. Найдужче такі слова вдячності хочеться промовляти саме тоді, коли настає річниця одруження. Цей день щороку і сам – як маленьке весілля, яке можна і потрібно святкувати. А уявіть, яка магія панує у такий день, якщо про ваше свято дбають професіонали.


Яна та Степан – подружжя, якому вдалось обійти 28 (!) пар і отримати організацію весільної річниці від «Пари молодої» у подарунок. До цієї перемоги Яна та Степан йшли рішуче і впевнено. Щоб у день своєї річниці, в особливому місці, в особливій атмосфері, зворушливо та чесно сказати одне одному слова вдячності та кохання.

Над проектом працювали:
Організатор - Всеукраїнський весільний портал «Пара молода»
Локація - Edem Resort Medical & SPA
Cценарій і ведуча - Валерія Климчук
Звук - DJ Artem LA
Фото - Олександр Наконечний
Відео - Ігор Живицький (RedCut.pro)
Прокат вечірньої сукні - весільний бутік «El Lirio» 
Макіяж, зачіска - клуб краси «Beauty Club»
Декор - весільна агенція «MOPIS»
Координація – фабрика подій «Крила» 

Текст - Марічка Алексевич, весільний портал Пара молода


10.09.2018              сьогодні 1, з початку місяця 5, всього 2000◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info