Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЦІЛЮЩА ОБРУЧКАШлюбна обручка у сучасному світі привертає увагу не лише істориків та культурологів. Цей символ вірного кохання викликає жваве зацікавлення також у психологів та медиків.


Лікувальні властивості золотої каблучки, які були відомі людству здавна, починають знаходити своє підтвердження у сучасній медичній науці. Так, зокрема, англійцю Діармунду Мулхерину, професору медицини з міської лікарні Бірмінгема, вдалося довести, що золота обручка на пальці здатна запобігти артриту. Оглянувши 55 пацієнтів, які страждали від ревматоїдного артриту, професор Мулхерин дійшов сенсаційного висновку: у 30 пацієнтів, які постійно носили шлюбні каблучки, ознак захворювання на "окільцьованому" пальці виявлено не було. Водночас суглоби інших пальців уже були деформовані.

Учені поки що точно не знають, яким саме чином золото захищає суглоби. Як вважають лікарі, секрет полягає в тому, що золото через шкіру проникає в лімфатичні судини пальців і перешкоджає деформації суглобів. Однак фактом є те, що ще у давнину цей дорогоцінний метал використовували у вигляді ін'єкцій під час лікування різного роду запалень.

Водночас лікарі застерігають: золота обручка може стати причиною і ряду захворювань. Це може виникнути тоді, коли вона є затісною для пальця і з роками вростає у його тканини. Як відомо, на руках є безліч чутливих точок, пов'язаних з тими або іншими органами. І якщо не давати безіменному пальцю систематично відпочивати від тісних "обіймів" шлюбної каблучки, це може призвести до мастопатії, захворювань статевих органів чи ендокринних залоз, атеросклерозу чи радикуліту.

Небезпека замалої обручки криється і в тому, що від тісного контакту з пальцем золото починає окислюватися, і продукти хімічної реакції надходять у кров. Науковці стверджують, що особливо чутливими до оксидів золота є чоловічі статеві залози. Результати досліджень довели, що навіть частка міліграма цієї речовини здатна порушити роботу статевих залоз, а це призводить до серйозних сексуальних розладів. При цьому, гормональна та статева системи жінки краще захищені від зовнішніх впливів, а тому на жінок оксиди золота не впливають, вважають спеціалісти.

Тож не дивно, чому жінки так відчайдушно пориваються під вінець, а чоловіки всіляко опираються "кільцюванню": не через примхи чи женоненависництво, а винятково у цілях самозбереження.

Автор: Руся Сова, спеціально для порталу «Пара молода»
 
24.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 5384◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info