Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тиждень оздоровлення сімейних стосунків 2015З 2011 року у Тернополі та області щороку проводиться Тиждень оздоровлення сімейних стосунків. Ініціаторами впровадження тижня є ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» та Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.   

Заходи, які будуть проводитись цього року, будуть цікавими для тих, хто хоче зберегти любов, хто  шукає любов, для тих хто страждає від любові, для тих, хто самотній. А також привідкриють тему відповідальності у стосунках, плануванні сім’ї, нестимуть просвітницький характер збереження гідності у подружжі, та про чудовий дар народження.

Мир розпочинається із сім’ї. Війна в країні провокує кризу в різних системах - сімейній, в тому числі. Причини кризи, шляхи виходу і подальші кроки - для кожної системи унікальні. Повсюди - від Києва до Майорки - чоловіки і жінки мріють про любов і близькість. Прагнення до щастя не залежить від місця проживання, соціального стану та кольору шкіри. Протягом молодості, зрілості і літнього віку, кожен з подружжя проходить ряд психологічних і світоглядних криз, і  збереження багаторічного взаємного інтересу в шлюбі є результатом внутрішньої роботи партнерів. Для тих хто хоче зберегти любов, хто шукає любов, для тих хто страждає від любові, для тих, хто самотній, завжди є можливість змінитись. Адже теплими бувають не тільки чай, рукавички, ковдрочка. Теплим буває все – розмови, погляди, люди... Це те особливе відчуття, яке дає нам сили жити, вірити, мріяти, кохати.

Для уточнення запитань про заходи і місце проведення, звертайтесь:
Координатори: 097-500-69-24 Людмила, 067-999-84-52 Марія

 

Заходи тижня:


09.02.2015
15.00 год. - круглий стіл на тему: «Народження у любові»
, за участі волонтерів та консультантів консультативного центру руху за життя «Колиска життя», вул.Сагайдачного 14, зліва від Архикатедрального Собору УГКЦ.
(для журналістів та усіх бажаючих)
На протязі тижня, семінар на тему: «Біоетичні проблеми сучасної України», за участі Ольги Христенко, викладача кафедри філософії мед університету. 
(для студентів)
 
10.02.2015
Тренінг для учнів
професійно-технічного училища Лановецького та Шумського районів  «Любов вміє чекати». 
Акція для населення Лановецький та Шумський райони «Гармонія у подружньому житті».

11.02.2015
13.30 год. - бесіда на тему: «Планування сім’ї», за участі лікаря акушер-гінеколога Іванни Наконечної, вул. Купчинського 14.
(для лікарів і акушерок жіночої консультації)
 
11.02.2015
16.00 год. - заняття з елементами тренінгу на тему: «Розвиток у любові», за участі Тетяни Кітчак, психолога. ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» у ТРЦ Подоляни. 
(для тих, що перебувають у стосунках, а також усіх бажаючих)

12.02.2015
14.00 год. - бесіда на тему: «Любов та прощення», за участі Марії Пісечко, психолога, та Марії Хомів, лікаря психотерапевта,  під час роботи у корекційній програмі щодо профілактики насильства. ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» у ТРЦ Подоляни. 
(для учасників корекційної програми)

13.02.2015
12.00 год. - лекція на тему: «Розуміння мови свого тіла», консультант природного планування сім’ї Ірина Дригуш, у Школі щасливого материнства св.Анни, міська дитяча поліклініка, вул. Федьковича, 16, 63 каб.
(для вагітних)

13.02.2015
13.00 год. - бесіда на тему: «Материнська та батьківська любов. Батьківські сценарії», за участі Марії Хомів, лікаря психотерапевта.
(для вагітних пологового відділення та жіночої консультації, вул.Купчинського, 14, у приміщенні Школи відповідального Батьківства)

14.02.2015
10.30 год. - семінар на тему: «Любов та відповідальність», у рамках передподружніх наук, за участі Людмили Богуцької, психолога, та Ірини Дригуш, консультанта природного планування сім’ї, у навчальному класі Архикатедрального Собору.
(для усіх бажаючих)

15.02.2015
12.00 год. - бесіда на тему: «Рецепти здорових сімейних стосунків», від Марії Хомів, психотерапевта, співавтора Жіночого психологічного Салону КНЯГИНЯ, у бохо-кафе «Жирандоль»
(лише за попереднім записом, і для жінок-учасниць проекту)
Форум –театр для учнів та студентів «Поговоримо про це..», м.Чортків

16.02.2015
19.00 год. - лекція на тему: «Нерозривність подружнього союзу», від о. Мартина Хомів, священика, у навчальному класі Архикатедрального Собору УГКЦ.
(для усіх бажаючих, та тих, хто у роздумах про шлюб)

Докладніше на сайті: www.mamusi.org.ua
06.02.2015              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 1914◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info