Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тиждень сім'ї в очікуванні дитиниОрганізатори заходу:
За сприяння міського голови та ТБФ "Карітас" проекту Школа щасливого материнства св.Анни, БФ "Подоляни", Управління у справах сім'ї та молоді ТОДА, ТОГО"Центр щасливого Батьківства та Материнства", мамусі форуму.

Офіційний первізник свята:
таксі VIP 52-08-08 безкоштовно возитиме вагітних від їх дому до Подолян і додому (але безкоштовний проїзд рахується лише в межах мінімального проїзду - тобто 13 грн. якшо ж поїздка вартуватиме більше, потрібно доплатити різницю).

Сценарій тижня:
В рамках тижня з 2 по 7 квітня проводиться:

2 квітня:
-підведення підсумків фотоконкурсу «Родинні читання», на форумі http://www.mamusi.org.ua з наступним визначення номінації переможців для представлення фотографій для огляду в День свята- 7 квітня в ТРЦ"Подоляни"
- 15.00 -круглий стіл на тему:" Я живу! Захисти мене!" в Катедральному класі.

3 квітня:
- 15.00- майстер-клас: Великодні писанки. Проводить Наталія Турецька, депутат обласної ради, директор "Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів" в холі Подолян
- 16-17.00-заняття: Казкотерапія для майбутніх мамусь і татусів. Казка про народження нашої дитини.Заняття для вагітних.
-17-18.00-заняття: Як навчити дітей любити книгу. Рости моє деревце з міцного коріння (історія роду для дітей). Обидві зустрічі в ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства",( ТРЦ" Подоляни", напроти піцерії)
Ведуча:Ірина Мацко, засновник видавництва ІРМА, автор художніх творів для дітей
 
4 квітня:
-15-16.00- тренінг: Мови любові у майбутній сім"ї. Проводять тренери і працівниці ГО "Відродження нації"
Заняття в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства" ( ТРЦ" Подоляни", напроти піцерії)

5 квітня:
- 12-14.00- лекція: Природнє батьківство. Висаджування. Слінги. Життя багатодітних мам, обмін досвідом.
Заняття у Школі щасливого материнства св.Анни, вул.Федьковича, 16
-14-16.00- заняття в технікумах , інших вищих навчальних закладах на тему: "Захисти життя" в рамках проекту "Я живу! Захисти мене!"

6 квітня:
-16-17.00- лекція: Батьківські сценарії і як це впливає на життя та батьківство і материнство.
Ведуча: лікар психотерапевт Марія Хомів. Заняття в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства"( ТРЦ" Подоляни", напроти піцерії)

7 квітня:
Завершується Тиждень сім’ї в очікуванні дитини грандіозним святкуванням в ТРЦ «Подоляни». З 16.00 по 18.00 усіх присутніх чекає багато конкурсів та не менше цінних призів та подарунків від великої кількості спонсорів святкування, також танцювальні виступи, дегустація кексів дбайливо випечених учасницями форуму Школи щасливого маринства, ярмарка авторських робіт тернопільських матусь, животики вагітних з креативними малюнками, та безліч сюрпризів.

Проведення Свята сім’ї в очікуванні дитини, стало можливим завдяки спонсорам:
компанія Кімберлі Кларк, магазин «Коніка», магазин чоловічого одягу “Маестро”, магазини дитячого одягу “Дочки і синочки”, “Немо”,”Baby land”, інтернет-магазин дитячого одягу “Ваше чадо”, інтернет-магазини екологічних товарів «Кумка», «Екомаг», інтернет-магазин продажу та прокату дитячих товарів «Хеппімаркет», лабораторія «Леонардо», Ірина Мацко – засновниція видавництва ІРМА (автор художніх творів для дітей), група компаній «Ельфа», ПП “Чумацький шлях-Т”.
А також: міська дитяча поліклініка, жіночі консультації міста, Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ, ТУСК “Обнова”, ГО “За життя”, ГО “Відродження нації”, ТМБФ “З Любов’ю та Милосердям”, інтернет-портал “Пара молода”, Радіо «Світанок», УХрадіо, газета «У кожен дім», інтернет-видання «Погляд».
05.04.2012              сьогодні 2, з початку місяця 23, всього 2376◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info