Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

У 2014 році тернополяни нарікали дітей біблійними іменамиНад іменем для своєї кровиночки батьки починають думати значно швидше, аніж над підготовкою «приданого». Дуже часто, тільки-но дізнавшись про вагітність, подружжя починає розглядати ймовірні варіанти імені і для хлопчика, і для дівчинки.


Це свідчить про те, що обране ім’я для новонародженого є надзвичайно важливим, відтак люди з давніх-давен вірять у те, що воно має здатність впливати на долю малюка. 

Насамперед ім’я обирають за покликом серця, часто величають на честь бабусь та дідусів. Однак, чи не найчастіше називають діток  у догоду моді, що чітко прослідковується у статистиці відповідних органів реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби. 

Зокрема у Тернополі в 2014 році найбільш поширеними іменами для дівчаток були Анастасія, Анна, Вікторія, Єва, Злата, Марія, Тереза, Софія, Тетяна. Серед популярних чоловічих імен – Артем, Арсен, Дмитро, Ілля, Матвій, Михайло, Владислав, Станіслав, Денис, Данило.

 
Та, як розповіла Ольга Говорченко, начальник відділу держреєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби міського управління юстиції, називають новонароджених у Тернополі і екзотичними іменами.
-  Минулого року працівикам нашого РАЦСу доводилося реєструвати чимало імен іноземного походження. Наприклад, Аарон, Адам, Амір, Даміан, Даніель, Стініслав – Стівен, Давид Агхогхмомена, Домінік, Ільяс, Джас, Емін, Ждан, Керім, Самвел, Сардорбек та ін. Ще більше незвичних імен вигадали тернопільські батьки для дівчаток: Агата, Анабель, Аліса, Анджеліка, Ізабелла, Анна-Аннета, Анна-Рената, Сабріна, Сюзанна, Ліана, Божена, Ванесса, Еджі, Калліста, Маріам, Марія – Шіло, Мелісса, Сабріна, Фаріда, Феліпа Белдуїно та ін. Особливо екзотичні імена дітям полюбляють надавати громадяни іноземних держав, які мешкають на даний час у Тернополі та навчаються в медичному університеті.

За словами Ольги Говорченко, у 2014 році траплялося таке, що батьки називали своїх дітей давніми словянськими іменами, такими як Мартин, Северин, Тихон, Устим, Юстин, Ярема, Радомир.

До слова, тенденція повернення слов’янських імен спостерігається і в інших українських містах. Все частіше зустрічаються словʼянські імена, що вийшли з ужитку, — Прохор, Златослава, Стефанія, Велізар, Дарослав, Севастьян. Повертаються до життя імена, які давали дітям ще в XIX столітті: Ніканор, Полікарп, Євпраксінья, Добриня, Аделіна, Фружина.

Прогресує й інша тенденція — називати дітей біблійними іменами. Популярним в цьому році стало імʼя дружини старозавітного царя Давида — Вірсавія. Серед новонароджених зустрічаються Ної, Авраами, Самуїли, Лазари, Есфірі, Маріанни, Рувими, а в Тернополі – Соломон та Гавриїл..

Іноді батьківська фантазія переступає далеко за межі буденності. На Закарпатті підростає Янукович, на  Донеччині - маленький Іхтіандр, на Полтавщині — дівчинка на імʼя Домна і Тамерлан із Зевсом, а у Чернігівській області — Шахеризада.
04.02.2015              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 1886◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info