Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

У ритмі танцю та кохання: історія Юлії та БогданаКоли людьми керує музика – це танець. Коли людьми керує кохання – це сім’я. А коли людьми керує танець, який приводить до створення сім’ї – то це історія Юлі та Богдана. Про танці, які змінюють не тільки фігури, але й долі – читайте далі.

У ритмі танцю та кохання: історія Юлії та Богдана. Створення танцювальної студії – Primo ballo

Кожен чув, що щастя поруч. Проте інколи воно настільки близько, що навіть важко уявити. У твоєму місті, на твоїй вулиці чи навіть у сусідньому будинку – головне вчасно зрозуміти, що воно саме твоє. Юля і Богдан багато років займалися танцями в одній групі. Проте лише з часом зрозуміли – потрібно об’єднуватися не лише в танцювальну пару, але й пару в житті. «Він попросив свою сестру запросити мене в кіно, але прийшов сам. З того моменту все почалося», – пригадує Юля.

Кожен рух – відточений. Кожне слово – з любов’ю. Їхнє кохання стало настільки щире, що почало притягувати до себе інші закоханні пари, аби ті допомогли з першим весільним танцем. Коли бажаючих можна було рахувати десятками, у Юлі та Богдана виникла ідея створити спільну танцювальну студію. Так з’явилося їхнє дітище – Primo ballo.


Усім давно зрозуміло, що танці – річ небезпечна. Як з точки зору травматизму, так і з точки зору міжособистісних відносин. Проте закохатися на паркеті, виявляється, так само легко, як і травмуватися. Юля та Богдан кожного дня розвивали свої почуття, а заодно і Primo ballo.
Цьогоріч влітку офіційно створили сім’ю. «Ми працювали до самого одруження, а свій весільний танець придумали за 15 хвилин, в перерві між роботою», – ділиться Юля. Проте рухи, відточені роками, не важко було наповнити щирими емоціями. 

Не складно здогадатися, що на весіллі кандидатів в майстри спорту з спортивного бального танцю, були і запальна латина, і самба, і румба та пристрасне танго. А все тому, що і гості були відповідні! Суперники в танцях, але близькі люди в житті. Підтримати молодят приїхали друзі-тренери з інших міст, з якими Юля та Богдан змагаються під час конкурсів. 


​Динаміка танцю – це калейдоскоп фіксованих пластичних сцен. Власне, в Юлі та Богдана усе почалося з танцю. Танець звів докупи обох молодих людей у хореографічному танцювальному гурті. Відтак Богдан міг піти своєю стежкою, Юлія – своєю. Однак спільна мова – мова мистецтва – їх міцно поєднала назавжди. Головне пам’ятати, що щастя поруч. І аби його зустріти інколи варто лише озирнутися.

Підготувала Юліана Діткун для весільного порталу Пара Молода
Сукня: Pollardi
Фото: Photo Shkilnyk
Відео: LAVANDA FILM


12.12.2018              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 1502◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info