Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

У Тернополі триває Тиждень подружжяВ рамках Тижня Подружжя в Україні громадські об’єднання проведуть у Тернополі низку заходів, спрямованих на зміцнення сімейних цінностей. Цікаві лекції, корисні бесіди, зустрічі, семінар-практикум, - повна програма заходів далі…

«Потреба бути коханими і любленими є основною емоційною потребою людини. В ім'я любові ми освоюємо гірські вершини, перепливаємо моря, перетинаємо пустелі і переносимо нечувані труднощі. Без любові гори стають неприступними, моря - мертвими, пустелі - нестерпними, а труднощі - нашим вироком.»
© Гарі Чепмен

Тиждень подружжя у Тернополі

Організатори: ГО Центр щасливого Батьківства та Материнства, проект «Школа щасливого материнства св.Анни», консультаційний центр руху за життя (ГО) «Колиска життя», Архикатедральний Собор УГКЦ,  Жіночий психологічний салон «Княгиня», найкращий сімейний форум Тернопільщини «Сімейка».
За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.

В рамках Тижня Подружжя в Україні та в Тернополі, 
запрошуємо Вас долучатись до заходів з 10.05 до 23.05.2105:


17.05 о 11.00
лекція на тему: «Тренінг з формування здорового способу життя молоді: моє тіло - гідне та цінне», акушер-гінеколог Іванна Наконечна.
Для учасниць проекту для дівчат-підлітків «Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива», автор проекту- лікар психотерапевт Марія Хомів,
у ДР «Мамонт», Майдан Мистецтв 3.
З метою формування репродуктивної  культури молоді.

14.05 о 15.00
презентація програми «Подружня порадня». З ціллю збереження життя сім’ї та дару життя,  у консультативному центрі руху за життя (ГО) «Колиска життя», вул. Сагайдачного, 14.
Запрошуємо журналістів, та тернополян.

16.05 о 10.30
бесіда на тему: «Навчання основам свідомого батьківства і планування сім"ї.»
Запрошуються подружні пари. Проводять працівники Консультаційного центру руху за життя «Колиска життя»: Ірина Дригуш та Людмила Богуцька. 
Вул. Сагайдачного 14, Катехитичний клас Архикатедрального Собору. 
З метою впровадження дружніх до сім’ї підходів.

Тиждень подружжя у Тернополі
 
17.05 о 18.00
З ціллю сприянню усвідомленню цінності сім’ї, і важливості справжніх стосунків, запрошуються закохані, та сімейні  пари на теплий вечір.
На Вас очікують семінар-практикум від психотерапевта Марії Хомів на тему: «Маленькі секрети Високих стосунків»; чаювання та смакування під романтичну музику піаніно; флеш-моб для пар «Кохання - не мильна бульбашка»; любовна пошта; перегляд короткометражок про любов; фото найкращих моментів вечора; незабутня атмосфера, розвиток, ресурс, натхнення і позитивні емоції!
Вечір відбудеться у ДР «Мамонт». Вартість участі 180 грн. з пари. Лише попередній запис, 067-942-42-45, 42-42-45, 067-999-84-52.

18.05 о 19.00
лекція  на тему «Нерозривність подружжя»,
о.Мартин Хомів, Вул.Сагайдачного 14. Катехитичний клас Архикатедрального Собору. 
З метою усвідомлення цінності шлюбу.

Найкращий сімейний форум Тернопільщини «Сімейка», запрошує дітей взяти участь у конкурсі про сім’ю «Сімейка 2015». 
Ми знаємо, що ваші дітки чудово вміють малювати крейдою, олівцями, фарбами, ліпити з пластиліну, вишивати, робити листівки, і т.і.
Запропонуйте їм зробити це на тему сім'ї. Ми впевнені що це будуть чудові роботи.
Конкурс розпочинається 12.05 і триватиме до 25.05.2015

Для тих, хто не зможе долучитись, щоб допомогти парам в збудуванні гармонійних взаємовідносин у шлюбі, щоб підтримати родини, які шукають ключі для відновлення стосунків і хочуть зберегти любов, щоб знайти щастя та об'єднати сім'ю для проведення цікавого та корисного спільного часу разом, є можливість переглянути записаний вебінар
 
14.05.2015              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 2368◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info