Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

У Єгипті святкували весілля зі снігом та СантоюНавіть у спекотному сонячному Єгипті відсвяткувати весілля можна зі снігом та різдвяним декором. Це довели молодята Меліса та Ніколь.


 
Їхнє весілля назвали справжнім Різдвяним дивом серед піску. Розташований у критому наметі та кам'яній кімнаті замка Rweiss, захід був розроблений так, щоб гості максимально відчули та пройнялися різдвяним духом.  
Так, подружжя обмінялися обітницями серед засніженого лісу, оточеного нескінченними переливами казкових вогнів. Після виходу з церемонії гостей зачарував чарівний різдвяний ярмарок із колядниками, які співали популярні різдвяні пісні, поїзд та його вагони, діти, що бігали й зображали снігових ангелів, ремісники, які створювали ткані прикраси та різьблення на дереві, станції з кейтерінгом. Але головною родзинкою звичайно став Санта та його тематичні сани. 
Згодом гості вже рухалися крізь тунель казкових вогнів у наступну зону, щоб відкрити справжній зимовий ліс: навколо сніг, дикі тварини та олені. А остання зупинка щось неймовірне - замерзле озеро для танцполу. 

Там були зимові квіти, зимовий декор та казкові вогні, які прикрашали святкові столи. І така краса перехоплювала дух і зробила весілля відомим далеко за межами Єгипту.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
Джерело: Egyptian Weddings (@egyptian_weddings)
Photo Video: ParAzar Productions (@parazarme)


28.12.2020              сьогодні 2, з початку місяця 88, всього 185◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info