Користувацька угода

Користувацька угода

Paramoloda.ua - весільний портал, що містить статті на весільну тематику та каталог весільних підрядників. Метою ресурсу є допомога молодятам при організації весілля, а спеціалістам - можливість просування своїх послуг.
Ця Угода визначає умови використання сайту paramoloda.ua і вступає в силу відразу після Реєстрації Користувача на Сайті. Термін дії угоди відповідає терміну використання сайту.
Перш ніж почати роботу з сайтом, уважно ознайомтеся з усіма пунктами цієї Угоди.
 

1. Визначення термінів

1.1. Сайт - сукупність веб-сторінок, доступних в мережі Інтернет, об'єднаних змістом і цільовим призначенням. Сайт доступний Користувачам за веб-адресою paramoloda.ua
1.2. Користувач - користувач мережі Інтернет, користувач Сайту.
1.3. Виконавець - користувач, який пройшов процедуру реєстрації на Сайті. Виконавець володіє логіном і паролем, що не підлягають розголошенню. Виконавець має Особистий кабінет, в якому додає/редагує інформацію про себе та свої послуги. Зареєструвавшись, Виконавець автоматично підтверджує свою згоду з правилами Угоди.
1.4. Замовник - користувач, який зареєструвався на Сайті. Клієнт володіє логіном і паролем. Реєстрація надає Клієнту можливість користуватись функціоналом Сайту. Зареєструвавшись, Клієнт автоматично підтверджує свою згоду з правилами Угоди.
1.5. Реєстрація на Сайті - процедура заповнення Користувачем реєстраційної форми на Сайті з подальшим збереженням цих даних на Сайті.
1.6. Особистий кабінет Виконавця - це захищені сторінки Сайту, на яких Виконавець створює свій публічний профіль (персональну сторінку в каталозі весільних послуг), редагує Персональну сторінку, змінює реєстраційні дані. Доступ в Особистий кабінет здійснюється Виконавцем за допомогою логіна і пароля, створених при Реєстрації.
1.7. Профіль Виконавця - персональна сторінка Виконавця, яка доступна всім Користувачам.
1.8. Відгук - персональна думка про що-небудь або про кого-небудь.
1.9. Рейтинг – середнє значення оцінок при написанні відгуків
1.10. Контент - інформаційне наповнення порталу: статті, тексти, відгуки, фото і відео (Портфоліо Виконавців) та інші матеріали.
1.11. Адміністрація сайту - власник сайту Пара молода. Адміністрація керує роботою сайту, встановлює правила і порядок використання Сайту.
 

2. Загальні положення

2.1. Адміністрація сайту зобов'язується надавати Послуги Замовнику і Виконавцю, а вони, в свою чергу, зобов'язуються дотримуватися умов Угоди.
2.2. Адміністрація сайту надає послуги Замовнику шляхом надання доступу до Бази даних, а також шляхом надання інших послуг.
2.3. При реєстрації Замовник і Виконавець повинні надавати правдиву інформацію з питань, які запропоновані в Реєстраційній формі та формі для надання інформації в профілі, і підтримувати її завжди в актуальному стані.
2.4. Реєструючись, Замовники і Виконавці погоджуються отримувати розсилки з новинами порталу, а також інші інформаційні, рекламні розсилки усіма способами зв'язку, зазначеними при реєстрації.
2.5. Адміністрація Сайту залишає за собою право змінити введені Замовником і Виконавцем дані або вжити заходів щодо припинення використання реєстраційних логінів.
2.6. Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити з Бази Даних всю інформацію, яка стосується певного Замовника або Виконавця.
2.7. Якщо Користувач надає невірну інформацію, що порушує чинне законодавство України, Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити інформацію без попередження.
 

3. Відповідальність сторін

3.1. Дизайн, програмний код, аудіо, відео, фотографії, графічні елементи і інший контент, які додані на сайт Адміністрацією, являються інтелектуальною власністю сайту "Пара молода" або інших юридичних або фізичних осіб, які уклали угоду з Адміністрацією і дали дозвіл на використання їх об'єктів інтелектуальної власності.
3.2. Виконавець несе відповідальність за фотографії, відео і аудіофайли, які були додані ним через Особистий кабінет в його Профіль (на персональну сторінку), і може понести кримінальну відповідальність за об'єкти, які не є його інтелектуальною власністю.
3.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії Виконавця на Сайті, якщо вони порушують законодавство України.
3.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Виконавцем третім особам.
3.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності перед Виконавцем, Замовником та іншими Користувачами за можливі помилки в коді сайту або проблеми з роботою в апаратному забезпеченні Сайту.
3.6. Адміністрація Сайту при виникненні будь-яких технічних чи програмних несправностей на Сайті буде намагатися вирішити усі можливі проблеми у найкоротші терміни.
3.7. Адміністрація сайту має право призупинити роботу сайту на будь-який термін з метою проведення профілактичних робіт та внесення тих чи інших змін.
3.8. Адміністрація сайту вирішує, які Відгуки і Оцінки залишати в публічних профілях виконавців.
 

4. Предмет Угоди

4.1. Дана угода є юридичним договором між paramoloda.ua, Замовником та Виконавцем. Договір встановлює умови використання сайту paramoloda.ua.
4.2. Реєструючись на Сайті, Замовник і Виконавець підтверджують свою згоду з умовами цієї Угоди, відповідно до Цивільного Кодексу України та ЗУ "Про інформацію".
4.3. Якщо Замовник або Виконавець не погоджується з умовами цієї Угоди, він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту.
4.4. Адміністрація сайту має право в будь-який час змінювати умови цієї Угоди і правил в односторонньому порядку. Зміни вступають в дії через 1 день після розміщення останньої версії Угоди на Сайті. Тому Виконавець і Замовник зобов'язані регулярно знайомитися з умовами Угоди.
4.5. Дана версія Угоди і правил вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті.
 

5. Правила розміщення Контенту Виконавцями

5.1. Виконавець має право розміщувати на Сайті Контент, зміст якого визначено правилами цієї Угоди і який не порушує чинне законодавство України.
5.2. Контент (в тому числі фото та відео) не повинні носити порнографічний характер, аморальний зміст, расистський характер і інший сенс, який порушує права людини.
5.3. Контент (в тому числі фото та відео) не повинен містити ненормативну лексику.
5.4. Виконавцям заборонено використовувати чергування малих і великих літер, а також надавати інформацію тільки великими буквами при розміщенні Контенту на Сайті (виняток - абревіатура).
5.5. Контент, розміщений на Сайті, є об'єктом виняткових прав його правовласників. Розміщуючи Контент на сайті, Виконавець гарантує своє авторське право або права на розміщення.
5.6. Використання Контенту без дозволу його правовласників заборонено.
5.7. Виконавець несе відповідальність за розміщення Контенту і наслідки цього розміщення.
5.8. Під розміщенням Контенту на Сайті розуміється надання сайту прав на публічний показ, відтворення, обробку, доведення до загального відома. Контент, доданий Виконавцем, може бути використаний Адміністрацією Сайту в будь-якому з розділів сайту, а також на офіційних сторінках сайту в соціальних мережах.
 

6. Умови і правила використання Відгуків і Оцінок

6.1. Ставити Оцінки і писати Відгуки мають право тільки Замовники, які були реальними або потенційними замовниками тієї чи іншої послуги.
6.2. Виконавці не мають права ставити самі собі Оцінки або писати самі собі Відгуки для власного Профілю (публічної персональної сторінки).
6.3. Адміністрація Сайту має право вирішувати, які оцінки і відгуки будуть відображатися в Профілі Виконавця (на публічній персональній сторінці) - без права оскарження.
 

7. Кінцеві правила та умови

7.1. Ці Правила набирають чинності з моменту їх розміщення на сайті.
7.2. Правила можуть бути змінені Адміністрацією сайту без попереднього повідомлення. Нові Правила доводяться до відома користувачів шляхом їх розміщення на Сайті.
Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info