Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Такі проекти потрібні українському весільному бізнесу»: відгуки про Ukrainian Wedding ForumВ Буковелі у готелі Radisson Blu Resort зібралися найкращі фахівці весільного ринку. Організатори, координатори, декоратори, флористи, відеооператори розповіли, як виготовляти масштабні декорації, досягати успіху у весільній сфері, грамотно складати весільний бюджет і розкрили секрети весільного кейтерінгу.«Можу сказати з впевненістю, що такі проекти потрібні українському весільному бізнесу. Місце проведення, готель Radisson Blu Resort Bukovel, надало форуму особливої статусності. Там говорили про історії успіху, досвід роботи на закордонних площадках, нові тренди, технології в декорі, оформленні, про весілля майбутнього, та взаємодію всіх гілок, учасників, що беруть участь у процесі організації весілля на різних етапах підготовки», – каже шеф-редактор всеукраїнського порталу «Пара молода» Оксана Дябло.


Для гостей форуму фахівці підготували 16 весільних тем. А відомий львівський фотограф, чий час розписаний по хвилинах, з власного досвіду розповів, як досягти успіху у весільній фотографії. Далі ведуча Марина Габбана перенесла всіх присутніх в атмосферу кохання. Виїзна церемонія на фоні карпатських гір заворожила, хоча - це була лише постановка. 


На Ukrainian Wedding Forum приїхали спеціалісти з різних сфер. Тож, щоб додому вони поїхали з новими партнерами, організували Wedding expo, виставку, на якій кожен учасник міг запропонувати свої послуги та товари весільним агентствам зі всієї України.

Організатор UWF: ESKIZ weddings & events
Фото: Валентин Сорочан
Відео: POZNANSKI production


Весільний портал «Пара молода​»


24.11.2018              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 1184◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info