Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

UKRAINIAN WEDDING LAB У Льовові: як це булоЩоб створювати найкращі весілля – потрібно вчитися у найкращих. 18-19 липня у Львові шість топ-професіоналів весільного ринку ділилися своїм безцінним досвідом із колегами з різних міст та регіонів. На інтенсиві UkrWedLab від агентства Саші Дергоусової та Will Video Studio побувала і Пара молода. Ми чули всі важливі секрети створення успішних проектів…

Кожен весільник знає, що побувати на освітньому проекті, одним зі спікерів якого є відома Саша Дергаусова – це мегакорисно для його справи. Утім UKRAINIAN WEDDING Lab – це семінар із Сашою, помножений на шість. Адже саме стільки топ-професіоналів весільного ринку працювали на інтенсиві у Харкові та у Львові. Спільно із Дергоусовою своїми секретами та досвідом із учасниками ділилися флорист Ліза Савенко, відеограф Нікіта Казмірук, декоратор Таня Кантемирова, фотограф Літта-Вікторія, ведучий та коуч Александр Вишневский.   
Власне, Пару молоду організатори запросили саме на масштабний захід у Львові. Масштабний – тому що на цей інтенсив прибули учасники з різних регіонів та міст країни (Києва, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Тернополя та ін.), а сама програма навчання була вдосконалена та насичена. Отже, 19 липня ми були у конференц-залі Citadel Inn Hotel & Resort та чули всі важливі секрети потужних спікерів на власні вуха ).

Це були не академічні лекції, а живе спілкування з учасниками. Відверті відповіді на сміливі запитання. Приклади з власного досвіду спікерів і, що важливо, досвіду як позитивного, так і негативного. Направду, тільки справді успішні та сильні люди можуть визнавати свої минулі помилки, щоб убезпечити від них своїх колег. 
Слухачі інтенсиву отримали практичні алгоритми створення ефективної команди, поради з управління персоналом у весільному-бізнесі, взаємодії з підрядниками, формування і затвердження кошторису окремого весілля. А ще дізналися «що робити у несезон», як створювати цікаві концепти і презентувати їх клієнтам, як розподіляти зони відповідальності серед виконавців, співпрацювати з ведучими, робити весілля цікавим для всіх аудиторій (наречених, батьків, гостей) та багато-багато іншого…

Словом, як ви зрозуміли, учасники UkrWedLab отримали величезний масив інформації, який вони не знайшли б ніде з інших джерел, окрім як з уст тих, хто накопичив все це шляхом власного багаторічного досвіду. Все це нас, як весільний ресурс, безумовно радує. Адже завдяки подібним проектам у нас є впевненість у тому, що якісних та красивих весіль буде більше і ми будемо радувати вас ними на наших сторінках.

п.с. Офіційний звіт організаторів та інтерв’ю із Сашою Дергоусовою очікуйте згодом.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


22.08.2015              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 2161◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info