Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Українські еко-молодята - ВІТА і МИКОЛАГуцульська ватра, етнічні вбрання, танці з топірцем та банкет open-air без алкоголю – про весілля тернопільського пластуна і народної мисткині гомонить усе Тернопілля.

Микола Бігус – тернопільський пластун, громадський активіст і мандрівник, його наречена Віта Возняк – мисткиня (зокрема весільної атрибутики) майстерні «Арт Колесо». Звичайно, одруження такої колоритної і цікавої пари просто не могло відбутися у класичному жанрі…

Віта і Микола подарували собі та своїм гостям неймовірно зворушливе, щире дійство в українському еко-стилі з використанням давніх автентичних традицій. Забаву влаштували у садку біля старої хати у с. Присівці, що на Зборівщині. Мистецькими декораціями простір прикрасили студія «Бригіда» та етномайстерня «Коза-дереза». А на банкеті була – польова кухня: з банушем, узваром та домашнім соком… і без жодного алкогольною напою. З розваг для гостей: ватра, танці з топірцями та катання на конях.

Словом, якщо у весільній моді домінує растік, то на українських теренах усі сільські та еко-стилі виглядають приблизно так, як на святі Віти і Миколи: щиро, душевно, зі справжнім галицько-гуцульським запалом, національно-декоративною естетикою.

«Пара молода» бажає молодому подружжю завжди залишатися такими ж спраглими до життя, активними та сповненими радісних емоцій і почуттів! Любові, злагоди, достатку!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
05.06.2013              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 7335◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info