Банкетний зал Сюрприз
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Український фотограф отримав міжнародну відзнакуФотограф з Тернополя Назар Кархут отримав нагороду «Краща серія за рік» від престижного міжнародного порталу весільної фотографії Mywed. Добірка переможної фотосесії з весілля Олександри та Метью – до вашої уваги… 

На Mywed Назар Кархут зареєстрований близько шести років. Однак активно завантажувати зроблені весільні світлини він почав останні чотири роки. І це дало свої результати. «Мої фотографії та серії фотографій неодноразово отримували нагороди «Краща за тиждень» та «Вибір редакції», - розповів «Парі молодій» переможець. Проте відзнака «Краща за рік» фотомитцю дісталася вперше.
Фото, які визнали кращими, були з інтернаціонального весілля Олександри та Метью. Святкували вони його в Україні, у розкішному відпочинковому комплексі Edem Resort & SPA. Про те, що щасливі фото з їхнього свята потрапили у центр уваги професіоналів, молодята дізналися від Назара та приєдналися до думки журі: «Я Вас вітаю! Ви справжній професіонал і Ви це заслужили».

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
31.05.2018              сьогодні 1, з початку місяця 13, всього 2776◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info