Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

USA WeddingДружнє місто не залишить наодинці,
Підморгують і хмарочоси нам.
У ньому щастя так шукають українці,
Американська мрія ближча там!

Володимир та Вікторія живуть за океаном, у Пенсильванії. Вже понад 7 років разом із ними живе кохання. На самому крайчику цієї весни, у далекій країні вони дали свої обітниці. Весілля українців в Америці організувала львівська компанія. 

USA Wedding. Весілля Володимира та Вікторії які живіть у Пенсільванії

Пара Молода отримала ексклюзивний коментар від весільної агенції MOPIS. Вони подолали простір та провели церемонію. 

ФІЛАДЕЛЬФІЯ ЗАМІСТЬ БУКОВЕЛЬ

- Спочатку свято планувалося в Україні, та пізніше його перенесли до США. Відчуваючи 100% довіру до себе, ми продовжили співпрацю з нареченими. Підготовка велася дистанційно, було розглянуто безліч варіантів декору, довго підбирали концепцію. — ділиться її керівник Аліса. - Весільну сукню купляли у Львові, фотографів запросили з популярної тернопільської фотостудії. Молодята мріяли поєднати американське весілля та українські традиції й це вдалося. Нам розповіли про оформлення, наповнення та інші подробиці неординарного заходу.

ПАЛІТРА НІЖНОСТІ

Усі декорації везли з України. В них поєднали колір айворі з білим та золотим. По флористиці — рідкісні квіти й декоративна зелень, фарбована в золото. Зона молодих містила чарівливі дизайнерські елементи. На локації організатори усе перепланували. Наречена аж розплакалася, коли побачила свою казку.   

«ВІДЧУЙ ЦЕ»

Ідея весілля, FEEL IT, полягала у тому, що всі присутні мали повністю зануритися у справжні емоції молодих, радість та веселощі. Публіку забавляли зіркові гурти зі Штатів та запальні, інтернаціональні шоу танцюристів. У зоні поляроїду були миттєві фотографії, а від ведучого — кумедні конкурси. Усіх розчулила пісня-сюрприз, яку Віка виконала для Володі.  


ДВОЄ У ЦІЛОМУ СВІТІ

Ми зв’язалися із дівчиною та попросили описати своє сприйняття того дня. Її відповідь піднесла настрій.

«Перші сльози викликав лист від коханого, який мені принесли зранку. Була шокована, оскільки він далеко не романтик. Зворушливі моменти — вінчання та перший танець, підготований нами самими. Коли почала співати — перехопило подих та серце вискакувало з грудей. У залі існував лише ВІН, а на екрані змінювалися кадри наших заручин у Мексиці. Усе пройшло чудово!»

Віка досі знаходиться під сильним враженням, хоча минуло вже 3 місяці. Вона тепер переконує інших дівчат обов’язково святкувати та охоче пережила б усе це ще раз. Безцінним є щастя батьків та близьких.У MOPIS зізнаються, що певний виклик для них був. Але вони справилися, результатом задоволені й готові надалі їздити до своїх клієнтів у різні країни.

Організатори: MOPIS
Сукня: MillaNova
Фото: MONRO Photography

Текст та вірші: Віка Сокіл, весільний портал Пара молода


28.08.2019              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 1354◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info