Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

Головна б'юті-конференція в Україні Molfar тривала у Буковелі впродовж 12-16 травня. Можливість провести чотири дні, сповнені драйву та нової інформації, у товаристві знаних профі і просто яскравих людей зацікавила і представниць студії краси Alla Moda з Тернополя. Колись це було примхою вибагливих наречених. Сьогодні – це вже необхідність! Весільні сайти все частіше з’являються у передсвяткових чек-листах наречених. Та якщо раніше для втілення задуму були доступні лише або безкоштовні англомовні платформи, або дороговартісні IT-продукти, то тепер…Найважливіший день у житті може підкинути пару непередбачуваних ситуацій, виправити які можна тільки за допомогою знань та самовладання. Отож, як реагувати на надзвичайні ситуації? Відповіді на болючі питання від нашого експерта у косметології, дерматолога-венеролога Олени, щоб ваше свято було бездоганним!
Якщо ви зараз перебуваєте у процесі створення свого весільного образу, не пропустіть ці казкові ідеї для весільних аксесуарів.Кожна історія кохання особлива, кожне весілля неповторне і сповнене прекрасних миттєвостей. Аліна та Сергій також прагнули цей важливий день в своєму житті зробити таким, щоб в пам'яті довго жили теплі спогади. Ми побували на Нью-Йоркському тижні моди, де дизайнери з усього світу показали свої останні колекції. Найновіші тенденції весільної сукні – це суміш класичного та несподіваного дизайну. Ці моделі з'являться в магазинах у кінці 2019 – на початку 2020 року.
Весільні послуги
Організація весілля. Ідея. Оформлення. Поліграфія. Декор. Координація та контроль усіх підрядників. Зберігайте спогади правильно... - Молода, креативна команда, яка прагне досконало передати ваш день!
- Зйомка тільки на професійне обладнання і тільки в найкращому форматі!
Кафе-банкетний зал ”Червона калина”.
Популярні сторінки
SPIVsLOVA - музиканти на весілля.Наш ресторан - це ідеальне місце для заміського відпочинку, проведення весіль, бенкетів, фуршетів і просто затишного сімейного відпочинку по розумній ціні. Тут кожен зможе знайти те,чого забажає.Наші роботи - це завжди європейський стиль і елегантний декор. В свої проекти ми вкладаємо душу!

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info