Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

В ЛЮБОВІ І … В «НЕЙМЛЕСІ»Сьогодні, 29 лютого, легендарному тернопільському гурту «Nameless» - 20 років! Тож «Пара молода» зустрілася із лідерами команди, аби привітати і заразом поговорити про справи сімейні. Позаяк Світлана Фролова та Зорян Безкоровайний не лише колеги по сцені, а ще й подружжя у житті (і також, до речі, з поважним стажем)…

- В першу чергу вітаю ваш колектив із таким серйозним ювілеєм…
Зорян: Дякуємо, самим не віриться…
Світлана: Я колись як чула, що якомусь музичному гурту 20 років, думала: «Які вони вже старі». А тепер розумію, що це ще ніяка не старість, а насправді плідний і перспективний період.

- Отже, що це за день такий був – 29 лютого 1992 року?
Зорян: В цей день зібралися хлопці і вирішили створити групу. Спершу вона називалася «Sunflower», а за рік стала «Nameless». Саме тоді я з’явився у гурті, а з 94-го до нас приєдналася Світлана.

- Ваші особисті відносини у той же час почали складатися?
Світлана: Так, десь так. Хоча познайомилися ми із Зоряном значно раніше. Точніше – нас познайомив мій двоюрідний брат, коли мені було 13 років. До того я чула про Зоряна від подруг: «Свєта, ти така нестандартна, тобі треба познайомитися з нашим Зоряном, тому що він теж якийсь такий нестандартний. Ви напевно дуже гарно зійшлися б». Так і сталося... Може це установка була?:) У будь-якому випадку Зорян мені одразу сподобався. Він був такий «хуліганиий»…

- А як ви опинилися в одній групі?
Зорян: Тоді ми вже зі Світланою зустрічалися. Я розповів їй, що граю у групі. Вона проявила інтерес, напросилася, щоб взяв її на репетицію ….
Світлана: …Я просто завжди хотіла десь співати. Вокалом до того професійно не займалася, лише гуртки відвідувала. Але коли чула хорошу музику – неодмінно підспівувала…
Зорян: Словом, я привів Свєту на нашу репетицію. Вона чемно посиділа, послухала. А в перерві раптом підійшла до мікрофона і заспівала. Я був вражений її голосом… Так все і почалося.

- Озираючись назад, на ці перші репетиції, що можете сказати про вашу сьогоднішню музику?
Світлана: Стилістично ми від свого курсу не відхилилися. Нам з самого початку подобалася музика, яка корінням сягає 60-их. Це рок-н-рол, психоделія. Таку музику ми і продовжуємо грати. Ми її і вивчаємо, і любимо, і слухаємо.
Зорян: Взагалі в світі цей напрямок доволі поширений. Тоді як на нашій території, через «залізну завісу» у минулому, є певна прогалина в музичному надбанні 60-их. «The Beatles» - і той дійшов до нас із запізненням. Не кажучи вже про інші здобутки тих років. Отож, такий цікавий музичний період був пропущений українськими меломанами. «Nameless» та наш зі Світланою діджей-дует «Хопта» намагаються цю втрату компенсувати. Ми пишемо психоделічну музику та популяризуємо твори видатних музикантів тих років.

- Що більше на що впливає: ваша музика на сімейні відносини чи навпаки – відносини на музику?
Світлана: Я думаю, що це взаємопов’язано... Не можна чітко вирахувати «проценти впливу». Адже музика формує наші стосунки. Ми постійно говоримо про музику, пишемо музику, слухаємо музику…
Зорян: А з другого боку – ми в піснях пишемо про те, що ми переживаємо самі: якісь почуття, емоції. Це вже просто наш стиль життя.

- Ви стільки часу проводите разом. Не виникає іноді бажання відпочити один від одного?
Світлана: Ні. Я не розумію, як може хотітися відпочивати від того, що є твоєю частиною.


- У вас все так злагоджено, органічно: і в творчості, і в сім'ї. Це через те, що у вас є спільне заняття, чи є якийсь інший секрет? Порадьте нашим читачам, нареченим, як досягнути такої гармонії у стосунках.
Світлана: Ну, по-перше, в нас вже немалий подружній стаж . Ми одружилися у 1995 році. Але загалом ти права: сім’ю повинен об’єднувати якийсь спільний інтерес, заняття, хобі. Спільного побуту і дітей – замало. Адже згодом діти виростають і створюють власні сім'ї.
Зорян: Крім того, щастю в стосунках дуже шкодять ревнощі. Це прояв недовіри… Потрібно довіряти своєму партнерові, бути із ним чесним та відкритим.

- На весіллях доводилося грати?
Світлана: Лише раз. Адже ми музиканти-творці, а не музиканти-виконавці чужих пісень.
Зорян: Ми не є кавер-бандою, яка заробляє тим, що переспівує чужі твори. Так, у нас є деякі кавер-версії пісень, які нам подобаються. Але наша програма побудована все таки на нашій власній, авторській музиці.

- Маєте нагоду запросити читачів «Пари молодої» на ваші концерти, приурочені ювілею «Nameless». Якими піснями порадуєте глядачів та де можна слідкувати за вашими анонсами?
Радо запрошуємо усіх на наші концерти, графік яких можна знайти офіційних сторінках «Nameless» в соцмережах. Найближчі виступи у Тернополі: 2 березня – у пабі «Хмільне щастя», 4 березня – у пабі «Патрік». Порадуємо глядачів як улюбленими піснями, так і композиціями з нового альбому.

Текст: Валерія Климчук, «Пара молода»
Фото: архів «Nameless»


Післямова
Гурт «Nameless» (в перекладі з англ. „Ті, що втратили імена”. Назва запозичена з роману Урсули Ле Гуїн «Чарівник Земномор’я») - один з перших рок-колективів у пострадянській Україні. Заснований у лютому 1992 року. Стилістичний напрямок: Blues/ Psychedelic/ Shoegaze. Склад: Світлана Фролова – вокал, губна гармоніка, тамбурин, казу; Наталія Багрій – вокал, альт, клавіші, флейта, металофон, маракаси; Зорян Безкоровайний – гітара, вокал; Андрій Дунець – барабани; Ярослав Дроздовський - бас-гітара; Сергій Бучинський – гітара; Роман Бошик – тромбон, клавіші. Призери та учасники багатьох музичних фестивалів.
А поки що пропонуємо до перегляду кліп гурту «Nameless» на пісню «Все для тебе», відзнятий кіровоградським режисером Ярославом Ярошевським.

 


29.02.2012              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 4671◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info