Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

У Люксембурзі одружився спадкоємець престолуДжерело: Gazeta.ua

У Люксембурзі пройшли урочистості з нагоди весілля 30-річного спадкоємця трону, Великого Герцога Гійома, з 28-річною графинею Стефані де Ланнуа з Бельгії.

Офіційна цивільна церемонія відбулася в п'ятницю, однак головні урочистості розпочалися в суботу вранці в соборі Люксембурзької Богоматері, а завершилися ввечері святковим концертом.

Гійома називали останнім неодруженим спадкоємним принцом Європи, тому до його одруження виявили підвищений інтерес не тільки в герцогстві, але і за його межами.


 
Туристи і жителі Великого Герцогства скуповують прапорці із зображенням молодят, а також шампанське, фарфор і шоколад, випущені спеціально до свята.

Акредитацію на церемонію запросили понад 120 газет, новинних агентств, радіостанцій і телеканалів зі всього світу, в тому числі з Росії, США, Китаю та Марокко.

Міське туристичне бюро Люксембургу організувало триденний «весільний» тур для численних гостей герцогства.

У списку гостей весілля значаться король і королева Норвегії, кронпринц Японії та багато інших представників вищої знаті.

Англійську королівську родину представляють принц Едвард і графиня Вессекська Софі.

За словами кореспондентів, Гійом зустрічався зі Стефані де Ланнуа протягом декількох років. Минулого року відбулися заручини пари.

Стефані - представниця відомої в Бельгії аристократичної сім'ї, вивчала іноземні мови в Католицькому університеті в Левені, вільно говорить французькою, німецькою і російською.

В інтерв'ю люксембурзьким ЗМІ вона розповідала про те, що Великий Герцог Гійом охоче розділяє її захоплення гастрономією та кулінарією.


22.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 10, всього 2233◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info