Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

В усьому винні зоріНапередодні кожного нового року новинні ресурси наввипередки розповідають, який рік нас очікує. І те, що 2020-й рік переломний в житті нашої планети, ми з вами знали вже давно. Але ніхто не очікував, що він виявиться аж таким переломним. Ділимося астрологічним прогнозом Людмили Халанської на цей рік (переклад з видання Wedding Daily).

Астрологічний прогноз Людмили Халанської на 2020 рік
 
Людмила, що каже астрологія: 2020-й рік щасливий для укладення шлюбів і проведення весіль?

2020-й рік астрологічно підходить для укладання всіх офіційних договорів і контрактів, у тому числі – для оформлення шлюбу. Мова йде саме про офіційний шлюб, оскільки у 2020-му році всіма процесами керує Козеріг і його планета Сатурн, а вони люблять все оформляти, регулювати та регламентувати.

Весілля в цьому році краще робити в класичному стилі, з дотриманням традицій і обрядів – це теж «вимоги» Козерога, який є найбільш консервативним знаком Зодіаку і насторожений до чогось оригінального. Краще провести офіційну реєстрацію і зробити традиційне весілля з невеликою кількістю гостей – Козерогові це буде до смаку.

Які періоди є найбільш вдалими для проведення весіль і укладення шлюбів у 2020-му році?

Цьогоріч буде не так багато сприятливих періодів через більшу, ніж зазвичай, кількість складних астрологічних показників. Але все ж можна виділити деякі відносно сприятливі періоди:
  • 24 квітня – 6 травня
  • 21 липня – 2 серпня
  • 20 серпня – 1 вересня
  • 16 – 24 листопада
  • 19 – 29 грудня.
Але важливий не тільки день, а й ЧАС, на який краще призначати одруження. В астрології час подій буває подеколи важливішим за дату.

А взагалі, шлюби, укладені у 2020-му році, будуть міцними з погляду астрології? Або краще все ж дочекатися 2021-го?

Усі справи та процеси, розпочаті під впливом Козерога / Сатурна, матимуть довге життя. Хочете, щоб ваш шлюб жив довго? – Скористайтеся сприятливими для цього астрологічними показниками й офіційно зареєструйте свій шлюб саме в 2020-му році.

У 2021-му році таких показників не буде. Там будуть діяти інші аспекти, які більше підходять для оригінальних, нестандартних весіль і для таких же несподіваних, у чомусь нетипових шлюбів.

Ви знаєте, зараз багато пар переживають через карантин. Деяким довелося перенести заплановану дату весілля. І ось тепер наречені думають: а не знак це, щоб весілля перенести або скасувати? Що рекомендують зірки?

Якщо ваше заплановане раніше весілля потрапило на період карантину, можна вчинити так: офіційну реєстрацію перенести на інший день, але саме у 2020-му році. А саме весілля, якщо хочете, можна відсвяткувати і пізніше, навіть наступного року, щоб зібрати всіх гостей і організувати свято так, як вам заманеться.

​Але офіційно зареєструвати шлюб все ж краще в 2020-му році.

Карантин випробовує на міцність не тільки молодят, але і вже досвідчені сім'ї. Доводиться проводити добу під одним дахом, що для багатьох дійсно непросто. А що про це говорять зорі?

2020-й рік складний за багатьма показниками. Але якихось загальних прогнозів для всіх сімей немає, їх у принципі не буває: кожна людина, як і кожен шлюб, має свій персональний гороскоп. Щоб зрозуміти, які проблеми можуть виникнути в шлюбі в той чи інший період, треба звернутися до астролога, він побудує натальні карти кожного з пари, врахує дату одруження і зробить аналіз.

Автор: «Wedding Daily»
01.04.2020              сьогодні 1, з початку місяця 14, всього 532◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info