Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Важке сімейне щастя...Важке сімейне щастя ...
Але ж щастя ж!
Яких тільки сімей не надивишся. Часом важко навіть уявити, як ці двоє, у яких, здається, і загального-то нічого немає, можуть прожити разом не тиждень, не місяць і навіть не рік, а років десять і розлучатися не збираються. Чи можна тоді сказати, що формула «протилежності притягуються» права? Можна. Якщо все життя згладжувати протиріччя і імітувати подібність. Важко? А хто обіцяв, що буде легко?

Архаїчний тип сім'ї
Він: успішний, лідер, добувач у родині.
Вона: миловидна, інертна, прісна, як правило, домогосподарка.
Життєздатність союзу: 60 відсотків.

Чому енергійні та соціально активні чоловіки часто беруть собі в супутниці життя таких «бланшованих панночок», зрозуміти важко. Може, дійсно приваблює протилежність, до того ж це завжди гарна дівчина, що в юності і молодості здається чоловікові особливо важливим. Але з часом її соціальна та інтелектуальна деградація (не вчиться, не працює і нічим серйозно не займається) дає про себе знати, чоловік починає зраджувати і взагалі активно контактувати з більш змістовними і успішними жінками, а заодно і з більш молодими - адже його коло спілкування не обмежене. Вдома починаються скандали, істерики, напади ревнощів, якими чоловік переймається, але не йде. Він знає з її погроз, що вона цього не переживе, пропаде, покінчить з собою.

Як зміцнити цей союз? Спочатку чоловікові треба думати, на кому він одружується і яку дружину в майбутньому буде показувати громадськості, коли у нього з'являться статус і гроші. Якщо дівчина - пустушка спочатку, не хоче ні вчитися, ні працювати, ні розвиватися, то навряд чи варто розраховувати на революційні зміни в її характері в майбутньому. Тому подругу життя треба шукати серед дівчат з тенденцією до особистісного зростання, якщо ви самі прагнете до самореалізації. Жінкам же можна порекомендувати не зупиняти свій розвиток на моменті укладення шлюбу. Щоб бути цікавою чоловікові і надалі, потрібно йти з ним в ногу. Втім, такий шлюб можна зацементувати великою кількістю дітей (наприклад, трьома), народжується не підряд, а через деякі проміжки часу, гостинним будинком, кішками, собаками та іншими сімейними цінностями. Ортодоксально налаштовані чоловіки рідко залишають навіть самих «сірих» дружин, які зуміли звити затишне гніздо і вивести кілька обожнюваних пташенят-спадкоємців.

Нерівний шлюб
Він: з багатої інтелігентної родини, випускник престижного вузу, з великими перспективами в плані кар'єрного росту і з реальними успіхами в цій справі, розпещений увагою і матеріальними підтвердженнями батьківської любові.
Вона: провінціалка, цілеспрямована, яка прагне до успіху, енергійна.
Або навпаки, він - рветься в вершки суспільства «простолюдин», а вона - не знає турбот і проблем донька благополучних батьків. Загалом, мезальянс, за загальним переконанням.
Життєздатність союзу: 80 відсотків.

Зазвичай такі союзи утворюються по любові, хоча б з одного боку. Як правило, з тієї сторони, яка з процвітаючої сім'ї, інакше в цих людей просто не було б точок дотику. У любові і запорука успіху цієї пари.

Як зміцнити цей союз? Треба дуже дбайливо ставитися до любові один одного і відокремитися (територіально, фінансово і морально) від первинних, тобто батьківських сімей. Спілкуючись в одних колах і розвиваючись паралельно, партнери стануть на рівних, до них, як до стабільної та щасливої пари, звикнуть оточуючі, перестануть сприймати їх союз як мезальянс, і батьки з обох сторін будуть змушені змиритися з вибором своїх дітей. А ось тим благополучним нащадкам сьогоднішньої еліти, які сумніваються, чи не за розрахунком, холодним і ненаситним, їх обрали для шлюбу, порада така - з'ясовуйте це (влаштовуйте стеження, перевірки, «допити») до весілля, а не потім, коли шлюб вже укладений і народжуються діти.

Конфліктний тип сім'ї
Він: глибоко віруюча. Вона: переконана атеїстка. Або - Він: інтроверт, що живе своїм внутрішнім світом, а Вона: екстраверт, вихлюпуюий свою енергію в навколишній світ. Або - Він: мусульманин, а Вона: католичка. Коротше кажучи, вони дуже різні.
Життєздатність союзу: 10-20 відсотків.

Вони не шукають один одного спеціально, їх зводять обставини: вони знають один одного з дитинства, тому що дружать їхні батьки; вони просиділи з 1-го по 11-й клас за однією партою; вони не один рік пропрацювали пліч-о-пліч і т. д. І одружуються вони не по гарячому бажанню, а під тиском оточуючих або просто за інерцією, недооцінюючи серйозність такого кроку.

Як зміцнити цей союз? Може, його і зміцнювати не треба, а, навпаки, варто розійтися, щоб не витрачати все своє життя на чужого партнера. Однак якщо шлюб безконфліктний і є діти, то має сенс робити зусилля, щоб сім'я не розпалася від несумасності поглядів та інтересів подружжя. Все залежить від того, наскільки ці люди схильні до компромісів і наскільки вони терпимі до поглядів один одного. Тут головне - не переробляти партнера, не намагатися перекроїти його за своєю міркою, не перекривати йому кисень, якщо він хоче висловитися «у своєму форматі». Просто необхідно залишати дружині (чоловіку) психологічний простір, де він (вона) міг (могла) би побути сам(а) собою. І якщо це буде взаємно, ви цілком благополучно проживете разом 100 років.

Переклад: весільний портал «Пара молода».
16.08.2010              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 2625◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info