Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Важливі поради етикету для весільної промови чи тостуВас попросили виголосити промову або тост на весіллі? Отже, Ви близька людина молодятам. Це велика честь, чи не так? Щоб Вас запам'ятали, дотримуйтеся наступних шістьох простих порад, навіть якщо це не перший Ваш досвід вітальних промов.

Шістьох порад для весільного тосту

Будьте готові, але кажіть у свій час

Буде недоречно переривати чиюсь промову. Навіть коли людина говорить небагато й постійно повторюється. Тож не піддавайтеся на такі спокуси. Зачекайте, доки Вам дадуть слово. За кілька днів до весілля оберіть деталь, що уособлює наречену або нареченого (або їх обох), потім поміркуйте про те, як оформити привітання й побажати їм щастя.

Геть недоречні жарти

Раптом згадаєте недоречний або старомодний жарт, Ваша промова здасться гостям нудною, а враження про Вас буде не найкраще. Не передайте куті меду (тобто гумору). Це тонка річ. Жарт має сподобатися всім, а не кільком за випадком.

Не затягуйте

Це залежить від Вашої підготовки. Якщо Ви не потренувалися заздалегідь, як і що будете говорити, легко зіб’єтеся, запнетеся. І дивімося правді в очі: кожен на весіллі радий піти на танцмайданчик або смачно поїсти, а не вислуховувати хронологію історії дружби сусідки та нареченої ще з середньої школи. Двох хвилин буде достатньо.

Не читайте свою промову

Навіть якщо ви завжди нервуєте, виступаючи перед натовпом, запам'ятайте основні пункти свого тексту й підготуйте коротенький план-«шпаргалку» із ключовими моментами промови. Зачитування з аркуша звучатиме менш щиро. Це не наукова конференція, свято Ваших близьких. Ви не повинні бути досконалими – просто будьте собою!

Обов'язково потренуйтеся декілька разів

Ми вже згадували про важливість підготовки. Так само, як і все в житті: що більше Ви працюєте, то кращим буде результат. Отже, попрактикуйте свою промову вголос, доки не будете задоволені як матеріалом (тексти, жарти, спогади тощо), так і її звучанням в цілому.

Не зізнавайтеся, якщо не знали, що сказати

Чесність прикрашає, але часом варто й змовчати. Хто захоче Вас слухати, якщо Ви наперед налаштуєте гостей на невартісну й нашвидкуруч вигадану промову? Говоріть від душі, якщо Вас заскочили зненацька. 
 
Зрештою, ми не доберемо для кожного унікального випадку саме тих слів. Усе у Ваших руках! Пам’ятайте, що саме Вас хочуть почути, а не завчені стандартні фрази. Не повчайте та не порівнюйте молодят з іншими парами. Можете згадати якийсь теплий спільний момент із нареченим або нареченою, адже Вас запросили як рідну людину, друга чи колегу. Молодим, без сумніву, буде приємно знати, що у Вашому серці є місце спільним спогадам. І відтепер їх буде більше – уже в новій сім’ї.
 
За матеріалами
Підготувала Юлія Кузьменко, весільний портал Пара молода
17.07.2019              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 1051◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info