Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Вазони на весіллі: фотоогляд ідейХочете, щоб на вашому весіллі усе було по-справжньому? Щоб квіти були направду живими, а не зрізаними? Тоді обирайте композиції з вазонами, навіть якщо у вас не еко-весілля. Бо вправні флористи можуть чудово прикрасити зеленими і квітучими горщиками свято у будь-якому стилі.

Освіжають інтер’єр, розслабляють і, звичайно, милують око. Вазони стануть невід’ємною прикрасою на весіллі не лише у стилі Еко. Адже культура квіткових рослин подарувала нам безліч видів різнобарвних квітів і цікавих зелених насаджень. І тому підібрати щось, що підійде до кольорової гами та стилю вашого весілля, буде зовсім не складно. 
Застосувати такий декор можна будь-де: на президіумі молодих, на гостьових столиках, фуршетних столах. Мініатюрні яскраві вазоночки можуть послужити як оздоблення для посадкових карточок (а заразом і як зворушливий подаруночок на згадку гостям), більші – як декорації у фотозоні. І, звичайно, розкішні квітучі рослини у горщиках будуть доречним антуражем на виїзній церемонії.

Словом, якщо відкинути стереотипи про традиційну весільну флористику, то прикрасити свято вазонами можна доволі достойно, красиво і, навіть, розкішно. Наша фотопідбірка ідей на тему – яскраве тому підтвердження.

Текст: Олена Шведа, весільний портал Пара молода
Фото: www.pinterest.com


10.02.2015              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 5023◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info