Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Вечір божевільних ідейНе буває справжнього весілля без дівочого вечора свободи. Головне правило цієї вечірки – «БЕЗ чоловіків». Основна дійова особа – наречена. Суворі вимоги до проведення вечора - ніяких обмежень, божевільні ідеї і жодних попередніх узгоджень з нареченою. Якщо ти ще досі у роздумах, тоді читай далі…

Перша дружка не втратить шанс прославитись

Організувати дівочу вечірку – чудова можливість довести свою дружбу. Хоча попотіти доведеться, адже потрібно запросити усіх подруг, сестер, колег нареченої. А ще – скласти бізнес-план дійства: кошторис усіх витрат, список запрошених, сценарій та персони, що безпосередньо розважатимуть гостей, подбати про фото та відео. Варто провести розмову з кожною запрошеною, розказати про важливість події і порадити подарунок для нареченої на дівич-вечір. До організації можна долучити ще другу дружку та подружок – все залежить від дипломатичності першого свідка. Організатор повинен подбати про конфіденційність інформації усіх подробиць вечірки, часу та дати проведення. Наречена не може навіть здогадуватись про неї. Витрати прогнозовано будуть незначними або ж просто неймовірними. Та в будь-якому разі платитимуть дружки – якщо говоримо справедливо. Зате натомість свідок має можливість отримати статус «кращої дружки» в номінації «організація дівочої вечірки».

Неправильно розставлені пріоритети

Якось заведено в Україні, що організацією дівочої вечірки займається наречена. Навіщо молодій себе розважати, особливо коли від нервів зриває дах. Їй абсолютно не до тих дурниць, вона навіть не зосереджується в тому напрямку. Та коли щодня наполягають коліжанки – куди втікати, мусиш. В такому разі найкраще делегувати це повноваження весільній агенції або ж професійним ведучим.

Що подарувати нареченій?

Усілякі деталі, що натякатимуть на шлюбну ніч: мило, гелі для душу, креми, ароматичні олії та свічки, сексуальна білизна, панчохи, знамениті книги про секс, парфуми, шоколад, фрукти, шампанське. Класна цяцька – браслет на ніжку, який гарно виглядає без одягу. Не завадить – пір’ячко, шовкові хусточки, прозорі парео.

Кого запросити на вечірку?

Більше гостей – тісніше та веселіше. Запрошувати тільки найближчих подруг, своїх однолітків – несерйозно. Вік на вечірці немає значення: іноді бабусі можуть таке розказати, що сучасній молоді і не снилося. Тож спокійно кличте маму, бабцю, тіточок, старших колег з роботи та подружок. Ні в якому разі не можна запрошувати слабку стать зі сторони молодого. Під впливом алкоголю багато чого можуть бовкнути товаришки та й сама наречена.

Нареченим

Дозволено:
- Пити більше алкогольних напоїв, ніж завжди.
- Розповідати подробиці про нареченого, колишні подвиги, страхи та сумніви.
- Танцювати та співати на всю потужність.
- Не узгоджувати свої бажання ні з ким.

НЕ дозволено:
- Тікати з дівочої вечірки.
- Бути замкненою і дуже чемною.
- Влаштовувати вечірку самотужки.

Сценарій гулянки

Ініціатор повинен так облаштувати, щоб наречена попалася в пастку і залишилася вдома. За тиждень до весілля, максимум за три дні, організатор разом з гостями збирається на нейтральній території. Потім усі ідуть додому до нареченої. А далі - накуплене на стіл: алкоголь, солодощі, кумедні фільми, диски з караоке. Спершу варто відсвяткувати вдома, а потім податися на запальне диско (з стриптизом чи без), в сауну чи басейн. Події можуть розгоратися інакше – на дачі, з шашликами, помідорчиками та повною свободою дій. Після невеличкого спілкування варто перейти до подарунків для нареченої. Все дарується відкрито, ніяких складань за столом, щоб потім подивитись. Кожну річ повинні побачити усі учасники дійства. Та не тільки, а ще й обговорювати і трішки примушувати молоду червоніти. Не забувай, що на подібному гулянні, мусить бути родзинка – стриптизер чи танцюристи. Наречена може востаннє пофліртувати з чоловіком у клубі. Тільки робити це обережно і сприймати як гру – не більше. Інакше – перевірка, чи ще є порох у порохівницях. Вечір варто завершити у нареченої, а вже потім по домівкам.

Автор: Ірина Новоставська. Спеціально для порталу «Пара молода»
14.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 7610◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info