Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Ведуча НаталіяШукайте людину близьку вам по духу. Ведучий повинен Вас розуміти проникнутись Вашими бажаннями. Ви повинні відчути, що у вашій відсутності він дивитиметься на весілля Вашими очима.

Адреса:
м. Вінниця

Телефон:
(098) 027-29-16
(063) 260-51-85

вконтакте

Шукайте людину близьку вам по духу. Ведучий повинен Вас розуміти проникнутись Вашими бажаннями. Ви повинні відчути, що у вашій відсутності він дивитиметься на весілля Вашими очима. 
Невимушена атмосфера, гумор, легка імпровізація на фоні добре продуманого сценарію запальна весела музика святкування проходить на одному диханні !
Досвід проведення – багаторічний (в тому числі великих і малих корпоративів , відкритті торгових центрів , ювілеїв і - звичайно весіль).
Також будь-яка консультація щодо проведення та наповнення оригінальними виступами чи неймовірно яскравими феєрверками. Свято для Вас і разом з Вами ! 
Звертайтесь до мене, тому що я блискуче організую та проведу:
- День народження;
- Ювілей;
- Хрестини;
- Родини;
- Корпоративну вечірку;
- Новий рік;
- Весілля
Забезпечу:
Незабутні враження, веселий настрій. Романтичні моменти, святкову атмосферу, особливе відчуття родинного свята, ігрову шоу програму. 
Адже маю:
Бажання дарувати людям радість, оригінальні костюмовані сценарії, великий досвід у влаштуванні святкових подій. 
Також маю великий досвід роботи на виїзному розписі. Креативний сценарій розпису з урахуванням побажань замовника з сучасними та національними традиціями, які нажаль давно забули. Я зроблю Ваш розпис незабутнім та оригінальним з допомогою талановитих артистів, які працюють зі мною в одній команді 
Оригінальні сценарії, цікаві конкурси, нестандартне музичне оформлення та гарний спів тематичних українських пісень у моєму виконанні з забутими та популярними традиціями - в усьому цьому Вам допоможу я – Наталія, телефонуйте
0632605185
0953223494
526143
Довірте мені своє свято на день, і Ви будете задоволені цілий рік !
сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 1872

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info