Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Мартинюк ЯрославПривіт, мене звати Ярослав і я займаюсь проведенням найбожевільніших і найяскравіших заходів з 2012-го року. Двічі я ставав переможцем на шоу “Розсміши коміка”, тому гарантую - буде весело! Спробуємо?

Ціна від: 7500 грн.

Адреса:
Івано-Франківськ - Коломия

Телефон:
(099) 297-34-97
(095) 051-48-97


Привіт, мене звати Ярослав і я займаюсь проведенням найбожевільніших і найяскравіших заходів з 2012-го року. Попри це, я ведучий з новим, свіжим поглядом на проведення подій. У мене багатий досвід виступів на сцені, організації і проведення абсолютно різних заходів, починаючи від найвеселіших весіль та шалених випускних, і, закінчуючи великими стендап-концертами та абсурдними олімпійськими іграми в дитячому таборі.

Я стендап - комік, тому від мене ви не почуєте “бородатих” жартів і не побачите “студентських” мініатюр, натомість ви отримаєте порцію якісної, життєвої, а головне пристойної комедії. Двічі я ставав переможцем на шоу “Розсміши коміка” та часто виступаю з власними жартами. 

Моє кредо - працювати з любов’ю та відданістю, саме тому я стану для вас не просто “тамадою”, а другом, що буде з вами від моменту першої розмови і до останнього гостя. Та зроблю все, щоб забрати усі ваші переживання, а взамін віддати вам хороший настрій, сміх, дитячу радість, затишну, сімейну атмосферу на вашій події і яскраві, незабутні спогади на все життя. 


Спробуємо?

 
сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 596

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info