Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Андрій ЛеоновЯскравий ведучий на весілля, анти тамада! Динаміка, веселощі, зворушливі моменти в потрібний час. Авторський стиль! Багато весільних фішок та ідей. 7

Ціна від: 7500 грн.

Телефон:
(067) 999-11-09

facebookinstagram

Мрієте про ідеальне весілля, казковий новий рік, драйвову вечірку, незабутній день народження чи корпоратив? Хочете забути про всі організаційні моменти та клопоти і просто відпочити й насолодитись святковою атмосферою? Професійний ведучий знає, як перетворити будь-яку подію у вашому житті на справжнє фантастичне свято.

Леонов Андрій - яскравий ведучий в м. Вінниці на весілля, анти-тамада! Випускник «1+1 media school», учасник «Фабрики ведучих 4», випускник «Академії ведучих», за версією «Академії ведучих» входить в ТОР-10 ведучих Вінниці.

Весь захід, організований та проведений Андрієм Леоновим пройде як один великий інтерактив. Ви будете сміятись, змагатись, приймати участь в конкурсах та відпочивати із великим задоволенням.

Головні особливості ведучого:

  • Динаміка, веселощі, зворушливі моменти в потрібний час;
  • Авторський стиль ведення свята;
  • Багато весільних фішок та ідей;
  • Безліч цікавинок та подарунків, які Ви почнете отримувати з першої ж зустрічі.

До кожного заходу ведучий придумує індивідуальний сценарій, зміст якого обговорюється з клієнтом. Сучасні конкурси та дотепні жарти, без натяку на вульгарність, сподобаються усім Вашим гостям. А дружня і душевна атмосфера свята налаштує усіх на відпочинок.

Організація та проведення свята - це трудомістка та відповідальна справа, яка потребує багато часу та терпіння. Тому, краще довірити свій захід в руки справжнього професіонала Андрія Леонова, який знається на усіх організаційних тонкощах і тоді Ви зможете отримати від цього дня максимум задоволення і море позитивних емоцій.

сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 1760

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info