Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Павло Бучинський - Ведучий та DJ Ведучий Віктор Гевко Кавер-гурт FRANKO band 

Ведучий Андрій Рибак!Переможець та учасник телепроектів "Розсміши коміка", "Країна У", "Ліга сміху"! Хочете професійного, веселого, талановитого ведучого собі на весілля або корпоратив? Я саме той, хто Вам потрібен!

Ціна від: 23000 грн.

Телефон:
(097) 648-19-93

Соцмережі:
facebookinstagram

Сайт: sydney.in.ua

Хочете професійного, веселого, талановитого ведучого собі на весілля або корпоратив? Хочете бути впевненими в тому, що ведучий знайде підхід навіть до найвибагливіших гостей? Просто хочете отримувати задоволення від свята? Набридло лопати кульки, танцювати на газеті і потрапляти олівцем в пляшку? Тоді Ви за адресою!

Ведучий Андрій Рибак буде відповідати всім сучасним вимогам, жартувати тільки в тему і зробить ваше весілля чи корпоратив просто незабутнім! Адже за його плечима проведення найрізноманітніших заходів - від весілля або ювілею, до дня народження улюбленого хамелеона! А участь і неодноразові перемоги у різноманітних гумористичних телепроектах, таких як "Розсміши коміка", "Країна У", "Бійцівський клуб" і "Ліга сміху" підтверджують, що почуття гумору цього ведучого перевірено на всеукраїнському рівні! 

Загалом, якщо хочете з гордістю розповідати своїм друзям і знайомим про своє весілля чи інше свято, згадувати захоплені відгуки гостей і просто радіти тому, що на вашому заході працювали талановиті артисти, тоді телефонуйте!

Працюємо по всій Україні і за її межами!


сьогодні 3, з початку місяця 93, всього 4241

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info