Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Григорій РазумовськийЯкщо Ви щукаєте файного тамаду на весілля у Дніпропетровську, Кривому Розі чи у будь-якому іншому місті України, то Вам на іншу сторінку, бо я не тамада. Я професійний ведучий.

Адреса:
Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Київ, Жовті Води

Телефон:
(066) 992-09-30
(097) 633-81-79

websiteвконтактеinstagramfacebook

Доброго дня, любі друзі! Дякую, що завітали до мене на сторінку. Якщо Ви шукаєте файного тамаду на весілля у Дніпропетровську, Кривому Розі, Києві, Жовтих Водах або будь-якому іншому місті України, то Вам на іншу сторінку.

Тамада, в моєму розумінні, це - натянута посмішка, вірші, грамоти, вульгарні конкурси, заїжджені жарти, знущання над гостями, ідіотські костюми, натужно-театралізована мова, сценарії з інтернету і багато іншого, що Ви напевно не один раз бачили на весіллях. Так от. На моїх заходах Ви цього ніколи не побачите. Тому що я - не тамада! На всяк випадок повторю ще раз. Я НЕ ТА-МА-ДА!

Ведущий Григорий Разумовский и его команда


Я професійний ведучий красивих весіль, корпоративних заходів, концертів, змагань і самих різних шоу. Для кого на щастя, а для кого і на жаль. :)


Більше інформації про мене можна дізнатись на сайті Ведучий Григорій Разумовський - Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Київ, Жовті Води

сьогодні 4, з початку місяця 49, всього 2987

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info