Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ведучий Олександр Куровський. Про весілля та тренди 2019Наш герой — креативний весільний ведучий з променистою усмішкою. Веселий та гуморний блогер. Придумав із розумом «Батл Дурних Жартів». Не на жарт закохався. Любить людей. Церемонію проводить так, як хотів би для самого себе.

Ведучий Олександр Куровський. Про весілля та тренди 2019

Пости Олександра Куровського в Інстаграм можна за вечір прочитати, як захопливу книжку, починаючи з першого. Там філософія й забави дитинства. Є кохання, подорожі, мрії. Улюблений котик і жовтий бус.

Його ім’я означає «захисник людини», чи не тому Сашко колишній рятувальник? Зараз роздає емоції та рятує від сірості…

Фішки для весілля

Поділюся з вами останніми тенденціями весільної моди, з якими зустрічався у роботі.
  • 💟 Для весільного декору часто обирають стриманий стиль, переважно пастельні кольори. У тренді мінімалізм — все лаконічно і в тон. Екотематика залишається.
 
  • 💟 Круто, коли наречені вперше бачать одне одного на виїзній церемонії. Молодий приймає запрошених, розважається та чекає на свою зірочку. Тоді її ефектна поява.
 
  • 💟 Молодята розвантажують весільний день. Без шаленого знімання відео та фото, просто ловлять момент. А сукню ще раз одягають для дозйомки.
 
  • 💟 Шоу-програм менше і вони кращі. Наприклад, дзеркальні шоу. Дзеркальний Мен та дівчата зустрічають гостей. Чи їх потужний виступ поєднує сучасні технології з танцями.
 
  • 💟 На зміну музикантам-лабухам майже повністю прийшли кавер-гурти. Ламаються стереотипи щодо весільних діджеїв. Хороший діджей — не тільки клубна музика чи діп-хаус. Це гарне звучання будь-якої пісні.
 
  • 💟 Ще цікавинки — фотодзеркало, інтерактивна фотозона у «gif» форматі. Точно закріпилося SDE відео (Same Day Edit).
 
  • 💟 Мушу згадати бенгальські вогники. Їх було багато! Переживаю, чи щось залишиться на Новий рік.
 
  • 💟 І, врешті, таймінг. Святкувати весілля починають раніше, а закінчується офіційна частина задовго до п’ятої ранку. Мені подобається.


Олександр Куровський створює спогади для закоханих та має сам любляче серце. Цінує батьків, родину. Трепетно говорить про свою дівчину. Водночас мужній, здатен піти проти системи. 

Він харизматик — запалює й вабить… Десятки тисяч підписників ставлять лайки за власний настрій. Та бажають Сашкові щастя. 

Підготувала Віка Сокіл, весільний портал Пара молода


18.10.2019              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 1120◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info