Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Тарас Яремчук - ВедучийЩоб ваш сімейний фільм не перетворився на катастрофу потрібна людина, якій ви довірите режисуру. Досвідчений ведучий, індивідуальний сценарій і хороша музика – це гарантія того, що свято буде цікавим

Адреса:
м. Львів

Телефон:
(067) 771-91-73

websitefacebook

Працюючи ведучим з 2006 року, я зрозумів, що люди, які вибирають ведучого на весілля, ювілей, корпоративну вечірку, новорічну вечірку … стикаються з багатьма труднощами: вибір залу, меню, вибір музикантів, шоу програми, перший танець, важкий дим та багато іншого. Мені хочеться, щоб на першому етапі наше спілкування базувалось на довірі, оскільки справа яку ми робимо разом з Вами буде успішнішою, якщо ми діятимемо як одна команда. Я допоможу Вам у підборі музикантів, залу, артистів та шоу програми, спец-ефектів на перший танець. Тому, дозвольте, я не буду морочити вам голову кількістю весіль, які я провів і писати, скільки людей ощасливив і як люблю свою роботу.

Моє виховання і темперамент підходять як для гучної корпоративної вечірки так і для затишних сімейних свят і вечірок давніх друзів та ювілеїв. На весіллі, де часто гості малознайомі мені хочеться створити домашню атмосферу. Я хочу, щоб на весіллі гості відпочивали, посміхалися і невигадливо вели бесіди за келихом вина. Моє завдання як ведучого – підтримувати такий настрій.

До кожного заходу я готуюсь заздалегідь, ще до його офіційного початку, пишу сценарій та узгоджую усі деталі. Я підтримую творчу форму і дізнаюся про тенденції весільної ринку, спілкуюся з організаторами та декораторами.

Отож давайте знайомитись – мене звати Тарас Яремчуксьогодні 3, з початку місяця 19, всього 3487

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info