Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕЛИКА ПРИМІРКА
ШУКАЄТЕ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ?
РЕЄСТРУЙТЕСЬ НА УЧАСТЬ В ПРОЕКТІ “ВЕЛИКА ПРИМІРКА”

“Пара молода” продовжує перевіряти весільні складові у своїй “Весільній лабораторії”. Настала черга обирати весільну сукню. Тож спільно із весільним салоном Елана ми запрошуємо дівчат-наречених на “Велику примірку” 31 жовтня! Стань учасницею проекту та отримай 10%-знижку на обраний тобою наряд!

Консультації стиліста, фотосет, тепла розмова за філіжанкою гарячої кави... Спільно із учасницями ми доведемо, що обирати сукню для великого дня можна легко, невимушено, весело, із задоволенням. Фотозвіт “Великої примірки” буде розміщений на порталі “Пара молода”, а кожна наречена-учасниця гарантовано отримає 10%-знижку на придбання сукні у весільному салоні “Елана.

“Велика примірка” відбудеться 31 жовтня у весільному салоні “Елана”. Попередня реєстрація до 29 жовтня за e-mail: reklama@para.te.ua. У темі листа вкажіть: “Велика примірка”. У листі повідомлення – ваше ім'я, прізвище, контактний телефон, дату весілля.
Поспішайте, адже кількість учасниць обмежена: лише три наречених, які першими надішлють заявки, приймуть участь у проекті.
25.10.2011              сьогодні 2, з початку місяця 15, всього 3938◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info