Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля в саду!Весілля в саду - безперечно одна з найкрасивіших і найромантичніших весільних тем. Навіть коли весілля на свіжому повітрі не можливе, випадкова романтична елегантність може бути створена в приміщенні. Таке весілля може проводитись в саду історичного замку, або ж саду розкішного приватного клубу, або садочку з дикими квітками і виноградними лозами на пагорбі сільської місцевості. Байдуже, де подія буде проводитись, романтика і елегантність безперечно заповнять повітря.

Весілля в саду!
Вибір місця зустрічі для садового весілля не лише залежатиме від його бюджету, розміру, і числа ваших весільних гостей, але й доступності для гостей і постачальників, у тому числі стоянка та сполучення. Існує багато місць, які вже стали традиційними для святкування таких весіль, як наприклад музеї, клуби та історичні будівлі, які вже пристосовані для цього і забезпеченні усім необхідним. Якщо ви плануєте весілля на задньому дворі свого будинку, або в місцевості подалі від міста, тоді остаточне врегулювання всіх справ для вашого весілля,
матеріально-технічне забезпечення і прикраси, доводитиметься повністю планувати вам самим.

Прикрасою для садових весіль є сама природа, оскільки сад безпосередньо передбачає кольорову гаму і красивий декор. Якщо місце, яке ви обрали, менш пейзажне, тоді вам прийдеться самостійно зайнятись різноманітними підготовчими роботами для красивого оформлення даного місця, зокрема передбачити місце для самої церемонії, підготувати прохід для весільного кортежу, розчистити територію для стільців гостям, розмістити обідні столи і намети, а також танцювальну площадку.

Очищенням території слід зайнятись задовго до самого святкування, щоб переконатись у вдалому виборі місця. Важливо дуже звернути увагу на польові квіти, які ростуть на даній території. По-перше, це дасть вам змогу гармонійно підібрати відповідну гаму квітів для прикраси столів і наметів. По-друге, ви повинні переконатись, що дані польові квіти не
надто притягують до себе бджіл. А також чи не є надто специфічним запах квітів, щоб не створити незручностей для гостей.

Бджоли віддають перевагу квіткам, які мають жовтий, апельсиновий, блакитний, багряний і білий колір. Їм не подобається червоний, і прагнуть уникати квіток, до яких притягуються метелики і колібрі, тому що нектар зазвичай знаходиться глибоко в квітках трубчатої форми. Тому якщо ви плануєте своє весілля біля квіток, на які часто сідають метелики, то ваші шанси потрапити під обстріл рою бджіл рівні нулю. Важливим моментом при підготовці до весілля є вибір скатертин для столів. Бажано надати перевагу білому кольору або лляному, тобто натуральним кольорам. Не бажано накривати стіл квітчастими скатертинами, оскільки це не буде надто вдалим доповненням природної краси саду, а також може привернути лишню увагу тих самих бджіл. Організація весілля на природі є безперечно однією з найромантичніших ідей. Однак чи все пройде так, як у ваших мріях, залежатиме від ваших старань та клопіткої праці. Тому до підготовки треба віднестись з великою відповідальністю. Найкращим варіантом звичайно стане залучення до організації свята професійних організаторів святкових подій, які не лише взяли б на себе відповідальність за підготовку, а й поділилися з вами своїм баченням такої події. Проте, якщо ви вирішите самостійно організовувати власне свято, тоді все залежатиме лише від вас!

Весільний портал «Пара молода»
20.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 6443◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info