Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний щоденник – 8, або Весілля не буде!І – ех! До весілля – два тижні! Дружки міряють нові сукенки, дружби пуцують мешти і всі навколо радісно чекають на забаву аж до рання. А от у таборі головних героїв атмосфера діаметрально протилежна – холодна війна усіх з усіма переходить у гарячу фазу і загрожує уже не зіпсованим настроєм, а значно глобальнішими речами – істерикою під назвою «Ніякого весілля не буде!».

Весільний щоденник – 8, або Весілля не буде!
На полі бою

Найактивніші бойові дії відбуваються у таборі молодят. Знервовані піврічними приготуваннями, невтіленими планами, скандалами між батьками і лекціями сотні добрих порадників, молодята цілком природно починають зриватися. Причому один на одному.
Він: – Та ти істеричка! Якби я знав, що ти така, ніколи б з тобою не зв’язався!
Вона: – А ти – бездара! Ти нічого не можеш зробити, нічого вирішити, все лежить на мені – звісно, що я зриваюся! Жінка потребує сильного чоловіка біля себе, а не шмату!
Він: – Це я – шмата? Заради нашого минулого я не буду наділяти тебе жодними епітетами!
Вона: – Ну й не наділяй! Але все одно я за тебе заміж виходити не збираюся! Шукай собі іншу дурепу!

Такі душевні сценки між майбутнім подружжям в останні дні перед об’єднанням в одне ціле аж ніяк не є рідкісними. На щастя, емоції проходять, і кожна сварка закінчується сльозами покаяння, обіймами, поцілунками і тисячею слів про те, які вони були неправі, як вони одне одного люблять і тому подібними романтичними фразами.

У паузах між скандалами молодята впадають в інший емоційний стан, який, попри усі намагання знайти гарне слово, інакше ніж ступором не назвеш. Це така собі апатія, коли людина нібито тут і зараз, але насправді вона живе в іншому вимірі. Наприклад, сидять собі дівчатка за кавою, обговорюють насущні проблеми, а тут раптом молода зривається і з криком «Я ж мала до перукарки зайти!» вибігає геть. Або хлопці потягують пивце, а наречений раптом широко розкриває очі, ляскає себе по чолі і репетує, що забув запросити на весілля троюрідного вуйка з маминої сторони. Це нормально. Річ у тім, що де б молодята не були і чим би не займалися, в голові працює потужний комп’ютер, запрограмований на весілля, тож для думок, які його не стосуються, просто немає місця – в голові прокручуються усі підготовчі процеси, прогнозується день свята і в результаті звідкись вилазить мільйон деталей, які в ході підготовки кудись повистрибували.

Прощай, холостяцтво!

Отож, коли зрозуміло усі емоційні настрої, перейдемо до подій. Одна із найяскравіших – холостяцька вечірка. Хочемо одразу зауважити, що ця подія є не зовсім популярною для твоєї майбутньої половини, але є такий фактор як друзі, котрі вже все підготували і не дають з тою вечіркою життя. А ще, так би мовити, гонор – якщо пообіцяли, то мусимо виконати. Тим паче, що власне холостяцька вечірка для багатьох молодят уявляється як якась певна віддушина в мороці суцільних нервів і приготувань. У головах молодої пари святкування в колі друзів уявляється як повернення до того безтурботного життя, яке було в них до рішення одружитися. А це означає – хай там моя половина б’ється головою об стінку, але холостяцькій вечірці бути!

Традиційно першим на товариський гульбан збирається молодий. Після години скандалів із майбутньою дружиною на тему «Ти мене не любиш! Якщо ти ще до весілля такі цирки показуєш, то що буде після?!!» і невпевнених виправдань на кшталт: «Нічого такого не буде… Ми просто з пацанами вип’ємо пива… Це ж традиція…» наречений, розправивши крила, летить на вечірку. Якою вона буде, не важливо – чи з стриптизеркою, чи без неї, з відром пива чи з відром горілки, винятково в чоловічій компанії чи ні… Результат все одно буде однаковий: розвіятися не вдасться – клопоти ж нікуди не подінуться, але до них додасться ще головний біль і набурмошена наречена.
Вона: – З’явився?.. Ну, і як погуляли?
Він: – Мммм…
Вона: – Бачу, задоволений! Тобі саме цього бодуна якраз не вистачало до повного щастя!
Він: – Та чого ти… просто з пацанами посиділи…
Вона: – Мене не цікавить, що ви там робили. Тим паче, сьогодні на холостяцьку вечірку йду я!
Він: – Ти?! А чого це раптом?
Вона: – А хіба тобі можна, а мені ні?
Він: – Люба, нічого хорошого на тих вечірках нема – п’янка як п’янка… Повір вже мені…
Вона: – Це в тебе була п’янка, а в мене буде повноцінна вечірка. Дівчата навіть стриптизера вже замовили.
Він: – Стриптизера?!!! Та навіть я собі такого не дозволяв! А ти взагалі казала, що тобі не потрібні ніякі вечірки, бо ти мене любиш і все, чого ти хочеш, – лише нашого весілля! Ти мене обманювала?
Вона: – Любий, нікого я не обманювала. Я просто передумала. У мене буде вечірка! У мене буде стриптизер! А ти зі своїми претензіями звертайся до когось іншого!
Наступного ранку задоволена наречена (хоча стриптизер очікувань не виправдав, і вечірка, грубо кажучи, перетворилася на звичайнісіньку п’янку в дівочому колі) оголошує перемир’я зі своїм судженим. Досягнувши паритету, вони знову клянуться у вічній любові одне до одного і вкотре відмовляються від думки відміняти весілля.

Історія про дружок з букетиками

Аж до того моменту, коли в гості заявляються дружки, аби продемонструвати рівень готовності до найвеличнішого свята у житті їхньої подруги.

З гордістю дружки демонструють нареченій куплені на Краківському ринку найдешевші букетики, найбанальніші стрічки і оголошують примітивні сценарії весільних забав.
Наречена: – Що ви таке викупили?!!! Це – букетики? Та я з сорому згорю, якщо мої гості в такому ходитимуть!
Дружка: – Та нормальні букетики… Вони, до речі, були найдорожчими…
Наречена: – Що ти мені розказуєш? Які найдорожчі? Це найгидотніші букетики з усіх найгидотніших, які я бачила за ціле життя!
Дружка: – Ну, я не знаю, що ти там бачила, а мені вони подобаються. На кожний смак є свій покупець.
Наречена: – Смак? Де ти тут бачила смак? Це суцільний несмак і халтура! Я такого від вас не сподівалася! Що, заздрите, що це я виходжу заміж, а не ви, і вирішили зіпсувати мені свято?!
Дружка: – Та заспокойся… Ніхто нічого такого не думає…
Наречена: – Не заспокоюся! Але нічого вам не вдасться! Бо весілля не буде! Я не буду ганьбитися тими примітивними букетами!

Молода, заливаючись сльозами, падає в істерику, дружки оперативно скручують інші букетики, переписують сценарій, стрічки викидають у смітник і водночас виривають із рук нареченої телефон, аби та не починала обдзвонювати гостей з радісною новиною про те, що свято відміняється. Поволі все залагоджується, на нові букетики можна дивитися без душевного дискомфорту, тож молода врешті витирає сльози і просить у подруг пробачення за усе-все, що до того наговорила…

Комедія зі свахами

А тим часом у таборі майбутніх сватів своя кінокомедія: мами нарешті зайнялися власним зовнішнім виглядом, тож певний час все обходилося без скандалів – відвідини перукарок і шопінг суттєво обмежили їхнє спілкування. Бо ж погодьтеся, одяг для свахи дуже важливий, адже тут треба не просто гарно виглядати, а конче необхідно виглядати КРАЩЕ, аніж «та друга». Отож мами навперегін оббігають модні бутіки між відвідинами базару, комбінуючи такий «прикид», який би точно вибив другій мамі підлогу з-під ніг. Звісно, без ексцесів тут не відбувається – у погоні за оригінальністю мами дуже часто переборщують, тож і виставляють себе у смішному світлі.
Перша мама: – Ой, свахо, я таку собі сукню купила! До колін, приталена – мрія, а не сукня!
Друга мама: – До колін?! Ви, свахо, певно досі думаєте, що вам двадцять років? Пхе! Де ж це видано, щоб стара кобіта так вдягалася…
Перша мама: – Як ви сказали, свахо? Стара кобіта? Я себе старою не вважаю! То вам просто заздрісно, що ваша фігура вам вже років з тридцять не дозволяє носити щось красиве… Певно і на весілля собі купили якийсь безфігурний балахон…
Друга мама: – А от і не балахон! А гарний скромний і зі смаком костюмчик!
Перша мама: – Певно, до п’ят…
Друга мама: – А це вже, свахо, вас не має цікавити! Принаймні я буду виглядати, як мама, а не як якась там!
Перша мама: – То яка-яка там? Та вже договорюйте, свахо, коли почалисьте!
До бійки не доходить і до нецензурщини теж – мами, ображені одна на одну, але з відчуттям власної вищості, розходяться по різні кутки рингу і конфлікт вичерпується.
А що ж свати? Їхня роль у ці буремні часи проста, як борщ – під час усіх скандалів між молодятами і дорогими дружинами вони мають добросовісно готуватися до весілля і періодично розводити бійців між собою, супроводжуючи це все словами «Тихо вже будьте! Сваритися будете після весілля! А зараз поможіть мені винести ящик, занести ковбасу, заплатити за таксі і ще чимало отаких приємних дрібничок».
На цьому й закінчуємо опис другого передвесільного тижня і прощаємося з вами до наступного номера. А ви – усміхніться. Бо весілля таки буде!

Автор: Ірина ГАМРИЩАК, весільний журнал "Майже одружені"
24.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 7008◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info