Банкетний зал Сюрприз
 
Медичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ 2012: ТРЕНДОВІ КОЛЬОРИ
Цей весільний сезон обіцяє бути різнобарвним, адже практично кожний авторитетний весільний ресурс пропонує свої варіанти “модних кольорів”. І хоча серед цих прогнозів немало суперечностей, загальні тенденції відслідкувати можна. Отже, якою буде весільна палітра 2012?

Додайте кольору! Оливковий, шоколадний, ліловий, жовтий, бірюзовий, соковито-зелений, сірий, ніжно-блакитний, бордо, оранжевий, пурпурний, світло-рожевий – складається враження, що весільні декоратори зробили модними усі кольори веселки. І в цьому є доля істини. Бо головне, не який саме колір ви оберете, а щоб він апріорі був (як яскравий акцент на білому полотні весілля). А ще – щоб ця колористична тематика була присутньою в усій стилістиці: від запрошень – до весільного торта.
Контрастуйте! Неймовірно популярним стає оформлення з використанням різко контрастних кольорів. Зокрема, білого і чорного. Сміливо? Так! Але водночас, як це вишукано, елегантно, підкреслено стильно. Якщо чорний для вас це занадто, можете обрати інші темні відтінки: благородний шоколадний, темно-сірий чи бордовий.

Комбінуйте! Крім того, у тренді буде поєднання кількох кольорів. Так, британський ресурс “A Wedding Less Ordinary” пропонує нареченим комбінувати рожевий з чорним, оранжевий з червоним, теракотовий з шоколадним, кремовий із зеленим, блакитний з білим. Особливо актуальним буде поєднання шоколадного із так званим відтінком Tiffani, кольором фірмової упаковки іменитого ювелірного дому, а просто кажучи – бірюзовим. В той же час на одному з американських весільних блогів модними висувають поєднання з трьох кольорів: приміром хакі, оранжевий і темно-синій; кораловий, хакі і бірюзовий; сірий, насичений рожевий і королівський синій тощо...
Які ж кольори вважають трендовими вітчизняні декоратори, “Пара молода” запитала у власниці весільного агентства “Масея” Мар'яни Якубович.

“Звісно, світові тенденції позначаються на українській весільній моді. І сьогодні все більше наших наречених прагнуть оригінального, стилістично довершеного свята. Зазначу, що ще минулого року ледь не кожна пара приходила до нашого агентства з уже зрілою ідеєю щодо колористики. Ми з величезним задоволенням бралися за такі проекти: вигадували і створювали неординарний декор у відповідних тонах, поєднували у цій гамі квіти, фрукти, тканини, поліграфію... Прогнозую, що у 2012 році подібних весіль буде більше, відповідно “Масея” підготувалася до такого “кольорового” сезону. Наприклад, вишукані вази зі страусовим пір'ям, якими нещодавно поповнився асортимент агентства, виконані у розмаїтих кольорах. Словом, який би з трендових відтінків не обрали наречені – нам буде що їм запропонувати. Головне, аби колір взагалі був присутній у стилістиці свята (і вже не так важливо – оливковий, ліловий, бірюзовий чи екстравагантний чорно-білий дует). Це і є визначальною рисою у весільній моді 2012”.

Текст: Валерія Климчук, портал “Пара молода


31.01.2012              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 16450◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info