Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ 2012: ТРЕНДОВИЙ ДЕКОРСвобода фантазії, максимум креативу, звичні речі у незвичному амплуа та персональна увага до гостей – таким бачать весілля 2012 дизайнери всього світу. Як дотриматися цих трендів на практиці “Пара молода” дізнавалася у весільному агентстві «Фігаро».

Стилістика: деталізація ідей.

Найактуальнішим весільним стилем 2012 буде мінімалізм. Тож помпезність і відверта розкіш у декорі відходять у минуле, поступаючись місцем лаконічним формам та чітким ідеям. До слова, саме ідеї гратимуть головну скрипку в оформленні весіль. І як розповіли нам декоратори агентства «Фігаро», читатися обраний задум повинен в усіх, навіть найдрібніших деталях. Тобто якщо тема вашого весілля – ніжні троянди та чуттєвий дует рожевого із салатовим, то ця концепція має відображатися не лише у флористиці, але й у прикрасах на весільному торті та авторській вишивці на гостьових серветках зокрема. Словом, деталізація ідей у тематичних весіллях – це головний тренд 2012 року.


 

Матеріали і предмети: натуральні та прості.

Весілля 2012 – це максимум натуральних матеріалів (шовк, льон, пір'я, папір, фрукти, овочі, квіти...). Що стосується штучних, то вони теж мають імітувати природні форми, враховуючи сезонність свята – радять майстри агентства «Фігаро». Це різноманітні ягоди, фрукти, рослини, притаманні певній порі року, в усьому комплексі оформлення: від запрошень до приборів, якими молодята розрізають торт. Доречними будуть і розмаїті мистецькі речі: художній розпис на елементах декору, карвінг, витинанки, декупаж, вишивка та ін. Такі “хендмейд”-прикраси зазвичай виготовляють ексклюзивно, під стилістику кожного свята.


Якщо ваш декоратор пропонує вам оформлення з простих речей, сміливо погоджуйтесь – наголошують в агентстві “Фігаро”. Адже вищий пілотаж творчої думки – це перетворення звичного на прекрасне. Шнурівка, кора, лоза, скляні чи металеві предмети побуту можуть стати справді оригінальним декором для вашого свята. Позаяк весілля 2012 – це весілля сміливого креативу з простих речей!

Увага до гостей: візьміть за правило!

Виносимо цю складову окремим пунктом, бо у весіллі 2012 гостьовий план розсадки та/або іменні картки стають не просто одним зі способів організації свята, а правилом хорошого тону. Це прояв поваги до запрошених з боку приймаючої сторони. Тож оформіть цю повагу в особливу естетику – якісну, цікаву поліграфію і творчу подачу. Так само у тренді залишаються гостьова книга, бомбоньєрки та подаруночки для гостей. Звісно, всі ці елементи мають бути в одному стилі і відповідати концепції вашого свята.


І ще одне. Як показує практика, фотостенд ще ні на одному весіллі зайвим не був. Люблять гості фотографуватися, наче зірки: на червоній доріжці, на фоні плакату із зображенням молодят або їх іменами та датою. Цим фотосетом можна скористатися, щоб влаштувати запрошеним ще один приємний сюрприз: по завершенню свята подарувати кожному листівку із теплими словами та фото, зробленим ще на початку весілля. Тож візьміть цю пораду від весільного агентства “Фігаро” на замітку.

Автор тексту: Валерія Климчук, портал «Пара молода»
Фото: галерея робіт весільного агентства «Фігаро»


23.02.2012              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 8792◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info