Банкетний зал Сюрприз
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля 2014: садовий натюрмортЦьогорічні весільні квіти будуть більш «домашніми» і ніжними. Наче щойно зірвані з бабусиного саду і вправно вкладені у композиції, з яких хоч натюрморти пиши… Як це все виглядатиме на практиці – дивіться у наступному фотоогляді.

Отже, у весільній флористиці 2014 беззаперечним трендом будуть садові квіти. Які, наприклад? Жоржини, айстри, чорнобривці, братчики, крокуси, азалії, бадани, ромашки, півонії, бузок, троянди, гладіолуси… Та, зрештою, будь-які культурні рослини, які зачаровували і дивували у дитинстві чи не кожного, хто приїздив на канікули до бабусі і гуляв її доглянутим садом. Тому тут доречними будуть і гілки з ягодами, і фрукти. Такий собі натюрморт: живописний і геніально простий. При чому це стосується не лише наповнення, але й форми композицій, що будуть красуватися на весільних столах для гостей і молодят. Лінії мають бути асиметричним, щоб ззовні усе виглядало так, наче цей букет і справді зібраний не професійним флористом, а талановитим любителем з любов’ю та ніжністю.


​Що важливо: такий «натюрмортний підхід» буде доречним на весіллях у багатьох стилях, а не лише для рустику, шеббі-шику чи кантрі. Тож дивіться і черпайте натхнення!

Текст: весільний портал «Пара молода»


07.05.2014              сьогодні 1, з початку місяця 11, всього 5212◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info