Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля 2014: садовий натюрмортЦьогорічні весільні квіти будуть більш «домашніми» і ніжними. Наче щойно зірвані з бабусиного саду і вправно вкладені у композиції, з яких хоч натюрморти пиши… Як це все виглядатиме на практиці – дивіться у наступному фотоогляді.

Отже, у весільній флористиці 2014 беззаперечним трендом будуть садові квіти. Які, наприклад? Жоржини, айстри, чорнобривці, братчики, крокуси, азалії, бадани, ромашки, півонії, бузок, троянди, гладіолуси… Та, зрештою, будь-які культурні рослини, які зачаровували і дивували у дитинстві чи не кожного, хто приїздив на канікули до бабусі і гуляв її доглянутим садом. Тому тут доречними будуть і гілки з ягодами, і фрукти. Такий собі натюрморт: живописний і геніально простий. При чому це стосується не лише наповнення, але й форми композицій, що будуть красуватися на весільних столах для гостей і молодят. Лінії мають бути асиметричним, щоб ззовні усе виглядало так, наче цей букет і справді зібраний не професійним флористом, а талановитим любителем з любов’ю та ніжністю.


​Що важливо: такий «натюрмортний підхід» буде доречним на весіллях у багатьох стилях, а не лише для рустику, шеббі-шику чи кантрі. Тож дивіться і черпайте натхнення!

Текст: весільний портал «Пара молода»


07.05.2014              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 6074◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info