Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Аделіни та Оскара: свято на балтійському березіЇхній щасливий день був особливим. Не тому що банкет відбувався в цегельні у Жуцево замість ресторану, і навіть не тому, що поряд шепотіло море… Весілля Аделіни та Оскара було особливим своїми щирими емоціями, вдало вловленими об’єктивами Artformat Production. Весільний кліп про особливе інтернаціональне свято – далі…

Львів`янка Аделіна вчилася у Польщі, де зустріла майбутнього чоловіка Оскара. «Знайомий попросив, щоб я місяць попрацювала в одній мережі супермаркетів, бо людей не вистачало. Не хотіла, бо в цей час планувала їхати відпочивати: в мене був вільний місяць вересень перед початком семестру в університеті. Але таки погодилася. В цей час в супермаркеті працював Оскар. На роботі ми познайомились у перший день, потім я запросила Оскара в кіно – і за місяць ми вже жили разом», - розповідає наречена.


Одразу вирішили: весілля святкуватимуть в Жуцево – польському селищі у Гданській затоці (Балтійське море). Замість ресторану обрали цегельню з панорамними вікнами: з однієї сторони море, а з іншої ліс». Зафільмувати моменти їхнього свята запросили команду відео операторів «Artformat Production» зі Львова. Хлопці погодилися, бо весільні відео знімають і за межами України. «На передвесільну зустріч наречені приїхали у Львів, ми обговорили всі деталі, врахували побажання молодят і приступили до підготовки. І ось напередодні весілля ми прибули в Гданськ, де нас чудово зустріли Аделіна з Оскаром, поселили в гарний готель, а ввечері ще й зробили екскурсію по місту та до моря», – розповідає відеооператор Сергій Козій.

Аделіна хотіла назавжди зберегти цей день для себе з Оскаром і майбутніх дітей. Репортажна багатокамерна зйомка зробила бажання дійсністю. У п`ятихвилинному кліпі майстри відео розповіли історію кохання молодят, вінчання, побажання батьків і показали ресторан на березі моря, емоції і танці гостей. Відеокліп свого дня Аделіна і Оскар дивилися вже у Польщі, де тепер будують сімейне життя. У батьків нареченого цього року річниця шлюбу, тож молодята кажуть, що знову запросять хлопців з «Artformat Production».

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
Відео: Artformat Production
27.03.2017              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 2230◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info