Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Алли та Володимира: подвиг любовіЩе не всі встигли отямитися від новини, що розпис відтепер можна зробити за добу, як волонтер Алла та військовий Володя довели, що й підготовку до самого дійства можна значно пришвидшити. Наприклад, зробити весілля майже за тиждень. Та ще й не просто зробити експрес-підготовку, а й встановити рекорд України. Про святкування – далі...Їх об’єднала любов... Так починається спільна історія будь-якої пари. Історія Алли Борисенко та Володимира Данко розпочалася з любові до України. Вона – волонтер, він – військовий. Алла та Володя не з чуток знають, що таке кохання на війні. Хоч звучить це і романтично, але насправді все не так просто. Замість вечері при свічках у ресторані – їжа в бліндажі, замість феєрверків – трасери. Проте, напевне, і без цього антуражу можна краще розпізнати людину, з якою хочеться пройти пліч-о-пліч до кінця життя.

Алла та Володимир разом давно, але про стосунки доводилося мовчати, навіть тоді коли народилася спільна донечка. Чонгар (такий позивний мала Алла) неодноразово ходила на окуповані території, а якби там хтось дізнався, що Володимир служить в артилерії, ніхто б не пошкодував. Навіть доводилось приховувати чому допомагає саме йому, коли Володимир був в госпіталі через поранення. Тому вони і хотіли оформити свої стосунки «по-тихому». Проте друзі не дали, і оперативно взялися за організацію весілля.


Козаки на вежах, 100 літрів рибної юшки, 100 літрів бограча, 700 котлет – ні, це не історія про життя та побут козаків, це справжнє українське весілля, яке влаштували друзі Алли та Володимира. І все це всього за 8 днів! Усі йшли назустріч проханням товаришів, навіть міська рада дала дозвіл на оренду стилізованого острівця в парку. Запрошення на урочистість розмістили в соціальній мережі та очікували, буде шість сотень гостей, але привітати молодят прийшло понад 700! До Книги рекордів України це свято увійшло як наймасовіше весілля України, організоване в найкоротші терміни. 


В цей день наречена змінила військову форму на білу сукню. Ніхто не звик бачити сміливу Чонгар схвильованою та розчуленою Аллою. Медики, військові, капелани, волонтери, бійці АТО з’їхалися з усієї України для того, щоб розділити свято з молодятами і чи не вперше зустрітися поза війною. Те, що це особливе весілля видавали слова у привітаннях «Дякую, за врятоване життя». Але цього разу були тільки сльози радості. 

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода


25.05.2017              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 1620◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info