Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Анастасії та Анатолія: романтичний мінімалізмЦя весільна історія, мабуть, найкраще натхнення для тих, хто мріє про душевне і, водночас, яскраве свято у тісному колі найрідніших. Мінімалізм – у витонченому декорі зі змістом, максималізм – у нестримних радісних емоціях… Неймовірна фотосерія з весілля Анатолія та Анастасії – далі…

Ранок нареченого

В той ранок Анатолій нарешті не уявляв, а сам провідчував усі хвилюючі емоції нареченого. Адже зазвичай він, весільний фотограф, був по той бік об’єктива і ловив миті щастя інших. А тепер же це був початок ЙОГО весільного дня. Сьогодні наречений – він: і це він готується до зустрічі з жінкою, яка відкрила у його серці надзвичайні почуття…

Ранок нареченої

Весільне плаття ще чекає… За кілька хвилин воно огорне ніжністю прекрасну наречену Анастасію. А поки – душевні розмови з подругою і «обіймашки» з чотирилапим другом, які краще за будь-якого психолога знімають зайві хвилювання і налаштовують на радісне свято.

Зустріч наречених

Він та вона уперше зустрічаються поглядами у свій щасливий день. Тут слова зайві. Скільки ж емоцій у цих фото!

Шлюб

«Присягаю тобі послух подружній…», - слова з церковних обітниць наповнюють храм щастям закоханих, а серця самих молодят глибокою відданістю.

Прогулянка молодят

Про цю фотосесію з весілля Анатолія та Анастасії можна було б писати окрему статтю. Тут так багато глибоких образів: про пристань двох доль, про його увагу на її плечах, про її ніжність у його долонях, про красу звичних пейзажів… Зауважте, немає жодних додаткових декорацій, надзвичайних локацій на кшталт замків чи фортець, або запаморочливих гірських висот. Абсолютна гармонія затишних почуттів молодят із щирістю краєвидів довкола.

Весільна церемонія

До цієї частини свята молодята обирали декор з особливим натхненням. Адже саме весільна церемонія – у центрі уваги гостей, фото- та відеокамер. Арка у стилі мінімалізм, романтичний настрій у пишно розквітлих півоніях, лише найрідніші люди поряд… У такій затишній атмосфері Анатолій та Анастасія, із трепетом у голосі, промовили свої чуттєві обітниці.

Банкет

У заміських будиночках для святкувань є свій неповторний шарм, домашній затишок, відчуття свободи, якщо хочете. Надто – якщо підкреслити це все правильним декором: ніжним та легким. А ще – повторити у ньому сюжетні лінії з весільного запрошення. Наприклад, президіум Анатолія та Анастасії прикрашали тендітні віночки: подібні до тих, що були зображені на листівках, які отримали гості свята завчасно до події.


До речі, про гостей… Саме вони додали цій щасливій події запального та веселого настрою. Танцмайданчик ні на мить не був порожнім. У сяйві вечірніх вогнів, під звуки улюблених хітів весілля Насті і Толіка «співало і танцювало».


Фото: Олександр Бондар
декор, флористика - Студія івент дизайну
«Шампань»
сукня - Катя Тимочко
зачіска – Юлія Недошитко
make-up - Make Up Ternopil 
ведучий - Роман Балич

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода


16.08.2017              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 3423◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info